Transfer blama

  1. on bi da se bavi boksom al da ne dobija batine zato mu i nalaze ovakve protivnike, verovatno im se odbija od zarade ako veljko primi udarac.kakav njegov boks to je komedija cista.bokser koji vodi 20 teleohranitelja sa sobom pa gde to ima

  2. Bice Markan odlican bokser.

    Nije arkan nego je kao mali arkan pa zato Markan

  3. on bi da se bavi boksom al da ne dobija batine

    Narodski receno, jebo bi se a da mu ne udje, i ne znam da li je gore ako zna da su mu protivnici namjesteni ili ako ne zna pa stvarno misli da je jak. Sve u svemu, kako napreduje njegova karijera kontam da ce prije ili kasnije ponestati para za placanje protivnika, tako da zivim za trenutak kad uleti sa nekim profi bokserom u ring pa ne ostane ni uspomena od njega...

  4. jeste malo neprijatno dok se gleda

  5. Najneprijatnije je to što svo vreme ove bosanske teleće glave pokušavaju da glume frajere, jebote zamalo nisam šlogirao od blama. Ko je ovo pustio u Beograd

  6. ako mislite da je ovaj video transfer blama, pogledajte ostale klipove na kanalu

    pritom izgleda da su popularni (imaju 100k pratilaca i neke klipove od preko milion pregleda)

    mislim da je to jos veci transfer blama od cinjenice da su retardi

  7. Mislim da je vecina tih domacih jutjubera teski transfer, znam kad su prvi put pisali o onom malom debelom ciganu sto ima milion subscribera kao da je najveci izum vijeka, i ja bas otisao na yt da vidm sta je to toliko mali napravio, jedan klip sam pogledao i bukvalno sto je neko pisao prije neki dan, poceo sam bio da gubim dah od neprijatnosti...

  8. Ovakvo preznojavanje nisam doživeo još od Mićićkinog uništavanja Gnjate.. jadne Bosančice, kakve momke moraju da trpe.. neka dođu u Srbiju malo, izbor je dosta kvalitetniji

  9. а добро старији човек је у питању, ал трансфер и гнар..

  10. tešin neki rođak

  11. Pravi Srbin. Clan SNS, zaposlen u drzavno preduzece na konto toga, a u radno vreme gaji jagode i ovce. Srpski san.

  12. Napisao drugarici E ćao mačko jesi li za kuckanje ahha
    Taj pojeba

  13. Hahahah
    Sto se napravi na ciganku ovako ccc

  14. ови се иначе разводе после две године глат

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.