Transfer blama

  1. Da nisam izdrko večeras već drko bi na Hanu i Sajsi...

  2. ne odgovara mi sajsi na poruke, a bas sam joj se otvorio, ispricao stvari o sebi koje ne zna niko..mozda nije ni videla, ima puno posla sigurno

  3. Al smara Crnogorac samo, onaj klip ispred Lidla je veći transfer...ovo samo davi...

  4. Kakvu nogu ima Hana, pozabavicu se njome u nekoj od narednih masturbacija

  5. pa doduse to i jeste blamaza, ocekujes od njega da te zabavi a on te iziritira.kako providno smislja neke jadne fore,on je komicar ko sto je veljko bokser

  6. vidim nabalkan info lepomir bakic, transfer u najavi

  7. dr igi je bednik nevidjeni.celu emisiju hvali sam sebe,cest sucaj kod tih propaliteta koji su nekad bili popularni.moje pesme super, arkan reko niko ne sme da me dira, lecim ljude od raka. ja bio najveca zveda itd nisam mogao da verujem sta sve izasra lik.

  8. Sto je najgore, ovo se odnosi i na Veljka, a on jos i pobjedjuje. Koliko je prostora ostavio za udarce, svako ko je trenirao boks bar 5 minuta u zivotu bi ga sasio pri samom pocetku i ne bi se vise ni dizao. Bukvalno su filmovi Steve Signala uvjerljiviji i vise lice na pravu tucu od ovih Veljkovih frljoka i odbrane ovih padavicara...

    Sada videh temu, a i ti me podseti. Sedim letos u Smederevu u kaficu kod mog kumare i kod njega bleji Ljubisa Simic zvani Binja, nekada amaterski prvak Evrope u boksu i interkontinentalni prvak u WBC i IBF verziji, sada trenira klince iz cigan male da ih skloni sa ulice. Jer se i sam raspao od alkohola i koksa, pa zna kako je to, jedan legendarni ludak i budaletina. Sa njim i nekoliko njegovih klinaca, od sedam osam godina do 15-ak, isli na trcanje pa ih cika Binja doveo na sok, a on da drmne jedan viski. I gledamo mi na telefonu ovaj mec sto ste okacili. Binja se nervira i krsti, kaze jebote ovaj se u zivotu ni u skoli nije posteno posibao. Pokaze na jednog malog mrsavog klinca i kaze vidis ovog malog Samira ovde? Da ga pustim na ovog Arkanovog u prvoj rundi bi plakao da ga puste napolje i godinu dana ne bi izasao iz kuce od blama.

  9. pa ne verujem, sad kad sam saznao da je mali arkan jos u juniorima bio reprezentativac i sad je reprezentativac onda verovatno da bije ko ilija gromovnik

  10. Upravo o tome pricam. Ajde ovi sto gube su najvjerovatnije placeni kao sto svi vec znaju i pricaju pa je i logicno sto su losi, ali to da Veljko sa ovakvom tehnikom pobjedi bilo koga je vrijedjanje inteligencije svakome ko zna ista o boksu i o tuci uopste, nije ni cudo sto se Binja iznervirao

  11. Jel ima neki klip da boksuje sa nekim ko nije nizi pola metra i zna da stane u gard npr?

  12. pa nema al meni je on najsmesniji kako izlazi u ring onako prepaljen kao roki i sve pushe na usta, fiksira pogledom protivnika kao tajson, unosi se u facu, kad nokautira protivnika kao ljut je sto ovaj pada i tako neke dziberske fore jbt bas izgleda seljacki.....zato sam ubedjen da on stvarno ne zna da ovi likovi nisu bokseri nego neki studenti sto se volonterski prijave za dzeparac.....samo mi nije jasno da moze biti u reprezenaciji kako ga tamo trpe ti likovi

  13. Mozda je zapravo dobar samo vidi da boksuje protiv degena pa se ne cima previse?

  14. A opet mozda je u repki jer ima plati svima put u moskvu na moscow open 2017 xd

  15. pa meni ne deluje preterano lose kazem, lepo izgleda taj prednji direkt i ruke su mu stalno u gardu itd itd....al lako je lepo izgledati i tehnicki kad udaras u dzak, drugacija je stvar kad neko krene da te udara ne znas de ces s rukama de ces s glavom....na ovih 4-5 meceva sto sam gledao bukvalno nije upucen udarac ka njemu....al bukvalno makar preko garda da ga udare

    i nije bas da se ne cima previse hahahah vidi se da je przenica kako pushe dok udara ko bik, kako gleda ispod obrva pa se unosi u facu itd bas se primio solidno

  16. Dobro, kad gledas tajsona to preprzavanje i teatralni ulasci su top ne?

    Mislim ne branim ga boli me kurac samo kazem da je mozda zapravo dobar. Sto cemo vrv videti ako je vec u repki ili kroz neko vreme kad odradi neki ozbiljan mec

  17. ajde videcemo da ne nagadjamo sad napamet

  18. http://tracara.com/veljko-raznatovic-snima-film-o-sebi/

    Kad se vec prica o Veljku, a i vec je tema odgovarajuca...

  19. па свакодневицу је могао да сними и да стави на јт у 10 минута као МОРНИНГ РУТИН ДЕЈ РУТИН ИТД ИТД

  20. mozda vezba noseci belu tehniku od tacke a do tacke b.on i jos par drugara utovare na kamion,pa skinu,pa opet...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.