Transfer blama

  1. Jos kad vidim ovu Karl Kani odjecu kod ovih novopecenih repercica haha katastrofica

  2. Skocko ako je stvarno u czu bio onda je pao gadan maltret sigurno jer te tamo muce cak i ako si dospeo zbog nekih sitnih zajebancija tipa padanje zbog par camila gudrice, a jos ako je cinkao, urnisali su ga garant

    Verovatno zato sad hoce da se izbrendira kao THUG da bi sto pre zaboravio da su mu urinirali po faci

  3. Kako neko moze da gura GANGSTA RAP pricu kod nas, pa jebate meni je to transfercuga cak i kod novijih americkih repera od kojih neki cak i jesu hasleri i clanovi bandi

    Ali ovo, kad vidim klince crnce u pokusaju koji pricaju o thug life-u ili o GETU u Srbiji jebenoj hahahah pa jebem ti mater, ne znam da li je za smjeh ili za suze. Bilo je na Ispovestima prije par mjeseci neka klinka pisala kako se zaljubila u momka ovde koji je pravi "geto boj", nije mi bilo dobro...

  4. Ja ne kapiram ove glave sto kao grade neku "from the hood, mnogo sam lud" reputaciju. Mene bi bilo stid i baš bi me kočilo u životu da znam da moji ortaci i poznanici znaju da sam drukara i da sam lezao 13 dana u istrazi zbog 0.6 grama trave i da se poslije kao kurcim. Bas bi me sputavalo, prije bih izabrao neki drugi put npr da budem medicinski brat nekako je manji blam nakon toga

  5. Plidu, verovatno su deluzivni pored toga sto su praznoglavi. Jos ovaj mili je verovatno u drugoj polovini dvadesetih po mojoj proceni, tako da je jos nejasnije da se neko tako ponasa u tim godinama

  6. Verovatno mu i bulja stradala u tvorza, pa sad vida rane na razvaljenom čmaru ovakvim spotovima sa napucanim ribama koje kapiram da rade u tom nekad super Bassivitiju, kao statistkinje u spotovima

  7. Papirne maramice

    Ствар која клинцима који су тек ушли у пубертет служи за брисање сперме након дркања и свршавања на трбух , и у појединим ситуацијама када се прехладе јер су бјежали од неких ликова по цијелом граду због тога што су им ишарали графитима крај.А неким мало "зајебанијим" и "проблематичнијим" служи и да обришу крвави нос након битке са вршњаком коју је скоро читава школа пратила и навијала.

  8. Jeste vala transfercina boljo, jel to neka definicija ?

  9. Јашта је. Једна од првих мојих. Писао са 12-13 година.

  10. 2:38 Epizoda Rodić i žvaka.

    Kakva balvančinina jbt

    https://youtu.be/rU4xhkX_VY8

  11. I terzic je zvakao zvaku. Jedini se degenek obukao kako treba a jedini se sam oblacio ostale zene obukle ko osamnaestogodisnjake za proslavu 18-og rodjendana. Borjan deluje kao gotivna debilska glava prava golmanska. A mirka ne moze ocima da vidi ovu voditeljku hahaha

  12. Једном сам рекао, поновићу- Звезда је сељачки клуб.

  13. хаха одлични су, јбг терају моду боле их.
    Еда, незнам јел ово за ТБ тему, смијешно ми је и бламантно малко.
    https://www.youtube.com/watch?v=nj-1PLpLZFU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3PGWxLtFiYHHxr7SHoHHnkhFjhz8f0YhxSiEZPIkv6t_sJwFA94kUJgFQ
    ТАПКАЊЕ, ОДАБИРЕМ ВИБРИРАТ НА ЈАКО ВИСОКОЈ ФРЕКВЕНЦИЈИ ХАХАХХАА
    шта је је вортехкс јебено?

  14. Izvučen iz konteksta, uvučen u vortex, orkestra uma, dok vučem svoj potez

  15. не сада сам сигуран канал је за ову тему, овлаш послушах клипове и прочитах коментаре, да да, ТБ тема је богатија за још један трансфер и гнар глат.

  16. Ma sva ta sranja oko zakona privlačenja su samo placebo na koji padne 3 od 10 gledalaca, i to troje je istripovalo neke promjene i kao primjenilo to i primjetilo "promjene", i onda:
    1) dolazi da sazna još
    2) regrutuje nove žrtve

    Tako se tim prodavačima magle nabije popularnost i napune džepovi, a budale vjeruju da će pozitivnim mislima promjeniti negativno okruženje. Na stranu sad vortexi i ti zakoni privlačenja, ako si pozitivan prirodno, ne mračiš druge i optimističan, bolji ti je život bez sumnje ali ovo je već neko detaljisanje i prodavanje magle.

  17. па да, продавање магле, видим на њеном каналу неко промовисање или шта већ у НС, вјерујем да ће бити пуна хала, пошто има превише тардова који би отишли да слушају рендом Кроаткињу.

  18. Radi to i ona mala srpkinja, nedavno mi izadje kao sponzorisano. Ima dva klipa i kao kako joj je ta primjena tih zakona promjenila zivot i kako je ostvarila ciljeve a kontam da ima 19 godina, starci joj placaju studij ona sere po tjubu kako postati jača ličnost. Pazi, otvoriš kanal o zakonu privlačenja i odjednom dobiješ neke masne preglede. Šta to govori? Da su ribe (jer vjerujem da nema muškaraca da prate ta sranja, sem mene koji sam tu naletio slučajno i pristupio kritički) generalno u kurcu i kao hoce da unaprijede svoje zivote depresivne. Trebao bi zapata umjesto nekog podcasta razmisliti o tome, mlatiš praznu slamu, ljudi ko opijeni samo traže još..

  19. Да да, рибе су тотално хаотичне, не знају шта ће од себе и од слободног вријемена, па улазе у ВОРТЕХКС, изучавају ЗАКОН ПРИВЛАЧЕЊА, све ђавоља работа нема друге..
    ДАЈ НАЂИ ТУ клинку нашу плс ако мош да видим и њу

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.