Transfer blama

  1. ako ti je ovo blam onda si retardinjo teške kategorije.
    Balaš se popišao po sadašnjim reperima 20 godina pre nego što su i nastali. Ovako se kritikuje birokratija, a ne oni mamlazi sistem te laže eee ne veruj šta ti kažeee.

  2. Da da a svi rade po državnim institucijama

  3. ако ово није трансфер ја не знам шта је куме кад би моје босанско говно имало способност говора мислим да би било мање иритантно од овог сретно суседи застава југославије на профилној дегенерика баш лош трип ау

  4. иначе син му држи баш преозбиљну веш машину то је онај мегдан бомбаш зна то

  5. ако ово није трансфер ја не знам шта је

    https://www.youtube.com/watch?v=rPUcyxXwaNI
    ovako nešto, oblivanje znojem.
    Balaš solidan tekstopisac i kantautor, jedan od najboljih sig. Mahom balade, ima nešto i šaljivih.

  6. https://www.youtube.com/watch?v=H9VdTo3U7Zs

    Ovu dvojicu oronulih narkomana šaljite na Kosovo, opasajte ih dinamitom da se ne vraćaju mamu im jebem utripovanu glupu

  7. Za ove mater rodjena nije cula, a nasli da filozofiraju

  8. jaooo bukvalno ne bi mogao deset minuta da budem u njihovom prisustvu

  9. овај мили добро да има главу на раменима не знам како га још нису нахватали

  10. Хахаха а гле НАПОЛЕОНА, ја помислих нека новија песма, кад оно међутим 6 љета прошло, боље да се направи још коју ствар као ПРИЈАТЕЉУ МОЈ!
    Е Плиду, да их бацимо из авијона међ овека, па да активирамо ц4 ех.

  11. ELITEN   MANNSCHAFT

  12. Mili mala drukara naložena, prejak je realno :D

  13. Kako neko moze da gura GANGSTA RAP pricu kod nas, pa jebate meni je to transfercuga cak i kod novijih americkih repera od kojih neki cak i jesu hasleri i clanovi bandi

    Pazi ovog milija i tu pacoliku facu hahah jos sa ovim brcicima, pa ovakvi na mardelju ciste cucavac jer im sobni tako kaze. Posto cuo sam da je mentol bio nesto malo na robiji jel istina to?

  14. Bio je na robiji ali je mali drukara pao za neku vutru prilicno malu kolicinu kapiram, usput drukao i sada kao prica "zaradjivao sam mnogo para pa mi srednja skola nije trebala" o pa gdje si Don Eladio nisam te prepoznao

  15. Zaradjivao za pljesku i fantu shokatu sto je za njega tada bila kesovina, postujem

  16. bio 56 dana u istrazi.

  17. Ne znam, ali toliko su loši i sramotni i transferični da stvarno ne razumem sa kojim pravom se ovako ponašaju, ovaj pajvan mardeljo možda par meseci i sad će ceo život da se šlepa na to i da se smatra ozbiljnim gangsterajem, ne znam samo šta bi na to rekli likovi koji su robijali 5-15 godina zbog gudre.. verovatno bi ga terali da radi sklekove hahah jebote na tebe ću da se ložim, pretrno sam od transfera a ovog disleksičara što ne ume da izgovori "r" neću ni da komentarišem, osamdeset kila čiste sramote

  18. Hahah to je ta prica sigurno, pao je sa tipa 2-3 grama posto je debil i neko ga onda nalozio da je ozbiljan hasler

    A zamisli da nekoj pravoj kriminalcini pustis te pesmice, koliko bi se znojio od nelagode...

  19. Baš me zanima dal se gasiro i pred pandurima na preslišavanju, ili je ćuto ko kučkica i gledao u pod

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.