Transfer blama

  1. хахах ове сток слике су врх

  2. Juri Pirocanca crno kuche

  3. EDIT : (nije edit) : okrene se on kad ono belo kuche
    I kaze leleeee sg sam najebaja skinulo se u majcu

  4. ovu pesmu u originalu izvodi Teatar i to je kao bila omiljena pesma jedne bivše, naravno da mater joj jebem

  5. uf kako jednostavno ne podnosim ove domaće bendove i izvođače pa to je neverovatno, možda sam hejter, ali me iskreno boli kurac jer nema ničeg što je iole kvalitetno, uz par izuzetaka, ajd kao

  6. Gde si krenuo, sad će postavljaju... Jesi siguran?

    MURSH SVE TI JEBEM KRVAVO

  7. hahaha a jeste retardirano do bola
    nego nema kaizena da promeni to, da nije podlegao virusu nedobog, nema ga već nego vreme

  8. Podlegao je pod moju karu, eee kakvi su stigli da nam kroje kapu

  9. Kakva komercijala jebo mu Bog mater hahaha

  10. Lik je napravio stranicu gde rodjenu decu koristi za samopromociju i zaradu, sta ste ocekivali?

  11. https://pics.me.me/unsee-38164428.png
    Jebote, mislio sam da ne postoji ništa gore od ujdomanovih "definicija"

  12. Pa uvek mi je bio onaj basic dnevnjak level humora. Al ovo mi je vec omco level

  13. Vukajlija u hajpu, paralelni univerzum 2020.

    4560+ 156-

    Maraš - De Rosi
    Veran jednom klubu, neće slavu, neće kapitensku traku, ali mora. Postaje legenda, a malo radi i sa Južnoamerikancima na kraju

    StrajaKG

  14. zamarate se glupostima.
    Nisam gledao južni vetar ni film niti seriju tako da me baš ono, tvrdo zabole šta piše strajakg po fejsbuku i kakve paralele izvlači.
    Od 50 defki uspeva da ubode po jednu haha pošto je tad bila nazovi polurevulcionarna odnosno proboj na fb tržiste kolko se sećam i eto čoeka na vrhu i to dok je bio u nazovi prajmu ovde, nema tu šta više da se diskutuje, humor je daleko evoluirao od 2010 pa nadalje, nove forme odnosno mimovi i to oni šatro vrhunski traju jedva 3 nedelje sada, posle odlaze u zaborav ili ih neko drugi reciklira i pripisuje kao svoje, ublažava ili dorađuje kasnije na društvenim mrežama za neku drugu publiku.
    U stvari, boli me kurac za strajukg konkretno jer sam izuzetno besan što mi je država koju eto tako i dalje retardirano volim onemogućila da se slobodno krećem i viđam sa društvom i prijateljima u večernjim satima uz bleju pivo yt zajebanciju buksnu standardno nešto za promašenu generaciju x i šta sve ne jer mi se ženska verovatno jebe s nekim drugim likom jer nismo iz istog grada pa se ne viđamo, mislim što da ne i ja bih tako ali ne mogu sad trenutno da nađem ni približno jer jebiga policijski čas a SERE mi se više od nekog bezazleznog dopisivanja u početku pa sve dok ne počne nešto kao ozbiljnije koketiranje, daj teraj se u kurac oću svoje detinjstvo