Рат бендова на ОБН

  1. izbacise decu.bice tu ali nece se takmiciti.

  2. Срао нешто.
    Биће још две емисије.
    Испали су клинци сад, али ће се појављивати у наредним емисијама ревијално.

  3. Све најбоље клинцима у будућности, али драго ми је да знам да неће они да победе. Мада видело се то одмах да ће они да испадну, чим је Зеле после њиховог наступа причао о томе како је то велико искуство за њих.

  4. Xela jel' i tebi puko Obn?

    Ma i OBN i net...
    Setio se da izbaci klince, ali mislim da je više zbog pritiska javnosti nego zbog toga što su najslabiji tamo...
    Je l' ko pazio na Vinkove rečenice od 22 h pa na dalje ? :D

  5. Pricao je Zele kad su odsvirali Knocking on heavens door kako su dobri, kako zna roditelje nekog od njih (valjda gitariste) i kako moze sve da mu se desi u zivotu ovim da ga neko kupi.Tu ga je Vinko prekinuo i rekao mu kako ce o njima pricati kasnije.

  6. Vinko.Da on je debil.Za svirku nemas sta da kazem.Bezveze je bila...

  7. Ja sam jednom to pokušala gledati, ali su me voditelji, bekstejdžovci i ostala gamad toliko smorili i iznervirali da je ne bih gledala ni kad bi se Flojdi okupili specijalno samo za njih.

  8. Sta mislite, sta ce biti veceras?

  9. Biće noć.
    HAHahHAhHHAa
    Koji sam ja kralj...

  10. sad sam se ukljucio.ko je nastupao pre zone katastrofe?

  11. Livio. Svirali su Paranoid.

  12. Zona smorila sa ac dc-om vise samo njih sviraju -.-

  13. Ti to meni nesto? :D
    Salim se, uopste mi se ne svidjaju njihovi coveri.

  14. Ma volim i ja ac dc nego ovi smorili....jaooooo maximum power svira tropra palite odma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

  15. Madjije prokletije pile glodje kosku neboj se majko ja sam djaaaaaaa...

  16. Livio. Svirali su Paranoid.

    steta sto sam propustio

    Zona smorila sa ac dc-om vise samo njih sviraju -.-

    potpuno se slazem.sledeci vikend ce tanderstak.

    previse izvija glas onaj pevac.vristi.ne znam kako da se izrazim ali nadam se da razumete sta hocu da kazem.

  17. previse izvija glas onaj pevac.vristi.ne znam kako da se izrazim ali nadam se da razumete sta hocu da kazem.

    Aaa nisam jedini koji je to primetio..ciganise se mnogo

  18. EKG sabio ju giv lav a bad nejm

  19. ovaj bend larva mi je nekako totalno drukciji od drugih.
    meni se licno ne svidjaju.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.