Рат бендова на ОБН

  1. Respect za emisiju jer se ipak bavi rock/metal muzikom, ali u sustini ziri je sranje, klovnovi u bekstejdzu su sranje, stvorenja na motorima su sranje. Ali je ipak vade momci koji izadju na binu i sviraju kao zmajevi.
    Inace, Larve su mi favoriti za sada.

  2. Лепо је осмишљена емисија, али би то могло много боље да се одради. Гледао сам први серијал само при крају, а овај на прекиде, јер никако да запамтим кад се даје.

    Друго, гледао сам једну од претходних епизода када су избацили оне момке из Инђије, а пустили ону балавурдију. Страшно...

  3. Рок'ен'рол је ђавоља работа.

  4. Moj favorit je EKG zato što sam sa njima pio pivo na železničkoj stanici. :)

  5. Gambi, postoji li bend na teritoriji bivše Jugoslavije sa kojima ti nisi pio pivo ? :D

  6. Valjda, jebem li ga. :)

  7. Ja vec otvorio ovakvu temu odgovorilo dvoje ljudi kad popularni Dzimi otvori svi se ubacuju ccc...

  8. Ричи,јачи кер јебе,мојне калимеришеш.
    Е вако:
    Што се тиче саме емисије: више су ми одурни Фадил и Дарио(то је тај хумор) него Зеле у жирију. Јебига,он већини почетника може да буде основни критеријум. Али да се монополски понаша-ни у то нема сумње. А оно са певачем који свира бубњеве је фејловао скроз,или само неће да призна.
    А остатак жирија нећу ни да коментаришем. Оно,ђене-ђене.
    Што се бендова тиче: има ги разних. Да признам,Атлантида ми је била фаворит прошле године. А ове године је добар онај ЕКГ,остале нисам ни слуишао толико.

  9. Ja, čak štaviše, gotivim bekstejdž i prepucavanja sa Gobcem trandžom. Koji je debil onaj Toni Cetinski, kad je bio gost u žiriju- samo psovke se mogle čuti... Nego kako se zove onaj bend sa bubnjarkom u suknjici?

  10. Nego kako se zove onaj bend sa bubnjarkom u suknjici?

    Zona katastrofe

  11. Koji je debil onaj Toni Cetinski

    Да,стварно,који мој ће он тамо,ШКК?

  12. Sad, kako su Vibratorke ispale, samo za Zonu navijam! :D Žensko, pa još bubnjeve... milina!

  13. meni je zele pao kada je rekao da je najbolji gitaristi ikada Van Halen. Citava emisija mi je u nekom "zajebancija" fazonu, kao ZAM iz devedesetih. Svaka cast grupama sto su se prijavili, moraju tu da se prijave kada nemaju nigdje drugo.

  14. meni nije jasno kako Ljute Papričice nisu prošle, kad momci već imaju album, poznati su, imaju svirke non stop...al ajde.
    ove godine ne pratim nešto, samo kad odem kod mojih, koji to gledaju i ne trepću :)

  15. meni nije jasno kako Ljute Papričice nisu prošle, kad momci već imaju album, poznati su, imaju svirke non stop...al ajde.

    Па баш зато што су колко-толко афирмисани, а циљ је између осталог откривање и прогуравање потпуно непознатих а добрих бендова.
    Зато су и избацили Вибраторке, и зато мраче Форевр Сторм.

    Него, мене одушевљава концентрација немаштовитих имена бендова ове године, на челу са горенаведеним Крагујевчанима.
    Максимум пауер, Алтер его, Крематоријум, Супернова, Фулхаус, Зона катастрофе... Као да су им дванаестогодишњаци надевали имена. :)

  16. Ja vec otvorio ovakvu temu odgovorilo dvoje ljudi kad popularni Dzimi otvori svi se ubacuju ccc...

    А јебига, ја рек'о да закључам, Лули ми рече ''не закључавај''... :)

    Друго, гледао сам једну од претходних епизода када су избацили оне момке из Инђије, а пустили ону балавурдију.

    Да, Скај Вингс. Нису били лоши момци ич. Имали су неки шмек.

    Да признам,Атлантида ми је била фаворит прошле године.

    Брате, ја сам слушао Атлантиду до рата бендова прошле године. Кад сам их видео како су лоши, тотално сам се разочарао.

    Па баш зато што су колко-толко афирмисани, а циљ је између осталог откривање и прогуравање потпуно непознатих а добрих бендова.

    Тај рад. Тако је прошле године испао бенд Муриса Варајића. Мада, опет, права је мистерија како је Атлантида тако дуго остала... Ко ће га знати.

    Него, мене одушевљава концентрација немаштовитих имена бендова ове године, на челу са горенаведеним Крагујевчанима.
    Максимум пауер, Алтер его, Крематоријум, Супернова, Фулхаус, Зона катастрофе... Као да су им дванаестогодишњаци надевали имена. :)

    А Вибратор у рикверц? :P

  17. А Вибратор у рикверц? :P

    Па, ако кажем да има пуно неинвентивних, то не значи да нема и креативних, не? :)

    Такође, одушевљава ме и онај Винко. Човек је глумац, обавештен је о гитарској музици отприлике колико и бабе које дилују кајмак на Бајлонијевој пијаци, а блеји у жирију и само ређа провале.
    Једаред је питао гитаристу ФС-а ваљда, да ли је бољи Хемет или Мастејн. Еееееееј бре! :)

  18. Јел генијални Зеле рекао једном од гитариста да је Хетфилд заправо очајан гитариста, и да и он бољи од њега? (тај гитариста, мислим да је онај Инђијанац са дугом косом).

  19. Кад сам их видео како су лоши, тотално сам се разочарао.

    Мени и нису били толико лоши,мада се осетило мало нечег што се може назвати ,,ња-ња'' стање.

  20. Pa mora da se ima i jedan Vinko on je upoznat sa svetom show bizza vodio vise emisija i treba da sve odrzava na mestu a za njegovu informisanost to si upravu vidi se da je nabubao

    А јебига, ја рек'о да закључам, Лули ми рече ''не закључавај''... :)

    mojne zakljucavas kad su cigani vec krenuli da diskutuju neka ih.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.