Рат бендова на ОБН

  1. Mislim stvarno, ovo je vec deprimirajuce, znam najmanje 20 ljudi koji su strucniji i koji bolje poznaju muziku od ovog dzibera.

    Na koga tipujete da ispada veceras? Ja na Larvu.

  2. Ko je sve svirao do sad?
    Malopre se uklucio.

  3. Зона Катасрофе и они са дебилним називом Ливио нешто трио.

  4. Dobra ova deca trenutno.
    Malo me pevac nervira.

  5. Kukuuuu, ovo je jebeno bogohuljenje.

  6. Mislim stvarno, ovo je vec deprimirajuce, znam najmanje 20 ljudi koji su strucniji i koji bolje poznaju muziku od ovog dzibera.

    Odbili ih svi normalni :)
    Vidiš valjda od kakvih ljudi je sastavljen stalni žiri...

  7. Докле ће више да форсирају ову дечурлију? Схватам ја да су талентовани и да је стварно лепо да клинци тих година свирају рок музика, али човече, једноставно нису довољно добри. Покушавају да направе Сантосе од њих, али ствар је у томе да су Сантоси заправо одличан бенд, али ови клинци... О певачу нећу ни да говорим, клинац је, ајде да не кажем лош, али није довољно добар...

  8. Gitarista je po meni do jaja odsvirao.
    Onaj klavijaturista ima zesce narkomansku facu.

    Pita ga jedan od ove dvojice jesi li sam zaradio za prvu gitaru.
    Kaze jesam ucio sam u skoli za nju.haha

  9. Покушавају да направе Сантосе од њих, али ствар је у томе да су Сантоси заправо одличан бенд.

    Ako mene pitas ni oni nisu bili nista specijalno. Gitarista je jedini bio talentovan i trebao bi da bude u mnogo boljem bendu.

  10. Ма и бубњар је био добар.

    Него, само ме интересује, јел ово што ова двојица причају у паузи у "бекстејџу" треба да буде смешно?

  11. Oni gmazovi Fadil i Dario su klasicni bosanski klosari.

  12. Ово није било лоше одсвирано.

  13. Livio je totalno ubijen u pojam. :D

  14. Човече какве трансфере блама ја доживљавам сваки пут кад ова два идиота покушавају да буду духовити...

  15. Jer one na motorima treba da glume neke ribe?

  16. Човече какве трансфере блама ја доживљавам сваки пут кад ова два идиота покушавају да буду духовити...

    Čitaš mi misli :)
    Koji su retardi, ne kapiram šta je zanimljivo kod njih... I onaj Gobac isto...

  17. Ovo je najbolji nastup u danasnjoj emisliji. Supernova Rules!

  18. Ti si stvarno roker do kosti, veci roker od mene

    Totalni transfer blama. Moja baba je veci roker od Vinka.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.