Рат бендова на ОБН

  1. Значи да је годину млађа гитариста би пјевао "Најбоље се меће у деведес'треће" а овако само може "Педофилија, болес' најмилија". Е маааајку му срећну.

  2. Sad gledam ovo od večeras pošto sam večeras bio zauzet...
    Kad je pevač od ovih klinaca rek'o:
    "Još smo mladi, nisu brade izrasle."
    A Vinko na to:
    "Nisu vam nigde izrasle ?"
    Transfer blama sam doživeo, toliko me je bilo sramota da sam isključio TV...

  3. Ахаха! Не сери! Нисам то чуо! :))
    Блам, јбт.

  4. Ozbiljno, probaću da nađem negde sa tim komentarom... Mislim, čoveče, na nacionalnoj televiziji tako nešto kažeš... Posebno mi se svidela Zona Katastrofe večeras, a Peđa iz EKGa je sjebao glas na svirci u petak, a ja sam to propustio...

  5. Bio sam sinoc na svirci i moram da kazem da je ziri sjebo stvar.Znam Adija bubnjara Maximum Powera i mali predobro svira (bolji je od mene) ali i on sam kaze da su mislili da ce ispast.Klinci su dobri ali nisu toliko dobri....
    P.S Vinko je seljak,nez koji ce on kurac u ziriju...

  6. Sto se tice Maximum power (klinci), apsolutno se slazem da su vec ranije trebali ispasti i da ih Zele, iz nekog razloga, gura iz emisije u emisiju. Kao jedino logicno objasnjenje vidim da su to djeca guzonja koje treba forsirati. Kad cujem da nakon njihove svirke Zele kritikuje dobre bandove, dodje mi da se "besim medj sunke". Ako je u pitanju balavost maksimumascica, u proslom serijalu takav band je pobijedio. Glupo je da dva puta bude isti kriterij. Navijao sam za Santos brothers upravo zbog godina i simpaticnosti, iako, ruku na srce, sto se tice sviranja, po kvaliteti bili su slabiji od nekoliko bandova.

    Zadnju emisiju u ovom serijalu nisam gledao, ali, kako čujem, Full House iz Tuzle odustao je od daljeg takmicenja. Vjerovatno su momci shvatili da gube vrijeme, da ziri nema (ako je ikad imao) kredibilitet i da je najbolje da se udalje od cijele price. Ovaj band poznajem, slusao sam ih milion puta. Momci ne da dobro sviraju, nego razvaljuju, a s ovim odustajanjem od takmicenja jos su mi drazi. Bravo majstori!

  7. Bio sam sinoc na svirci i moram da kazem da je ziri sjebo stvar.Znam Adija bubnjara Maximum Powera i mali predobro svira (bolji je od mene) ali i on sam kaze da su mislili da ce ispast.Klinci su dobri ali nisu toliko dobri....
    P.S Vinko je seljak,nez koji ce on kurac u ziriju...

    Тај мали за бубњевима је најсветлија тачка у бенду. Реално, свира профи и можда буде нешто од њега. Певачу ће да буде готова каријера кад му буде мутирао глас. Гитариста има добру гитару коју уништава оним неким зујалицама од дисторзије. Требало би неко да му покаже од старијих како да направи лепу боју, а видео сам да има фенси опрему, може да направи.

    Kao jedino logicno objasnjenje vidim da su to djeca guzonja koje treba forsirati.

    Апсолутно.

  8. Jel može neko da mi odgovori na već postavljeno pitanje, kada je finale?

  9. Mislim da je negde sredinom januara.

  10. Ја мислим да је пре тога.

  11. Ozbiljno, probaću da nađem negde sa tim komentarom... Mislim, čoveče, na nacionalnoj televiziji tako nešto kažeš... Posebno mi se svidela Zona Katastrofe večeras, a Peđa iz EKGa je sjebao glas na svirci u petak, a ja sam to propustio...

    Ti si iz KG-a?

  12. Ti si iz KG-a?

    :)

    Ја мислим да је пре тога.

    Negde sam pročitao ili čuo da je 28. ili 29. Decembra, a sad koliko je to istina ne znam :)

  13. Nemate pojma koliko me nerviraju ona 2 idiota...
    A najtuzinje sto oni kao predstavljaju bosanski ''humor''...pih

  14. Auuuu koja je likčina ovaj Vinko, nema u ravnog!
    Evo, baš sad, baš pre par sekundi 'vako :
    Zele: "Pa ja sam ovde da budem neki bekgraund, da popunim neke rupe..."
    Vinko: "Da popuniš neke rupe, a? Pa mogli bi Gobac i ja da popunimo neke rupe!"

    Od sad ima svaku njegovu reč da snimam...

  15. Јел управо почело? Сад сам окренуо.

  16. Ma jeste, ovo je prvi bend, do sad su srali :)

  17. Vinko OPLODI ME!!!!!!!! <3

  18. На основу чега је овај лик из Нести Мишел стручни консултант, шта већ?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.