Prijava

Ja kad bi naglas izgovorio Pale Ale pred nekim pa ja ne znam ko da sam prdnuo pred kumom bi me bilo sramota

Ja se ne zajebavam prijatelju

Kabinet piva su mi njesra. Brka je ok, ali tipa pio bih samo kada bih bio negde, pa je za dz, a nema nista bolje. Ima ono neko sa dunjom, dinjom ili stagod, jbt jedno od najgorih piva koje sam probao.

Bajdevej, zna li neko gde u Bgu ima radnja sa sirom ponudom piva, da mogu da isprobavam?

Bajdevej, zna li neko gde u Bgu ima radnja sa sirom ponudom piva, da mogu da isprobavam?

Pa sir i ponuda piva ne idu jedno s drugim. sketch. Xd

Pitanje za autora Santjago Korovjov, kako cenite budvajzer budvar czech imported lager ozb pitam?

Jeftino a ne puni se kod nas. Idealno. Udara u glavu.

Edit: santjago korovjov je.

jesi li ti santjago korovjov?

Bata Sale imas Samo pivo u Balkanskoj

Kruševice probah, solidna pivčuga old skul

Češka piva najbolja piva sig

Miners, Samo pivo, Gunners, Majstor za pivo, Pivopija, Pivski zabavnik, ako se setim jos cega, javljam. Svuda mozes da uzmes flasice za poneti.

beerville I tocionica su u belivlu na novom bgu. Ima ok izbor

U svetu lagera je jako dobar, tamni je odlican. Odnos cena-kvalitet fantastican.

E hvala za info. Odgovara mi NBG ne volim da idem u centar kasabe.

Koristite ratebeer, ako hoćete da znate šta kupujete, ima svih piva koja možete da nađete tamo. Pa da vidite šta može da odgovara vašem ukusu, da ne idete na slepo u potpunosti.

“Hmmm kakvo je ovo novo pivo u Maksiju, čekaj da vidim kakav ima rejting na ratebeer.com pre nego sto kupim”

reče niko nikad

Meni ide na kurac što nemamo domaće pivo da je vrhunsko, sve neke splačine. Jelen, Merak, Lav, Zaječarsko, lutrija kad kupiš kakvog će ukusa da bude. Kad su slave ili povećana potrošnja, bude najgore pivo. Nekad neće ni da peni, kao sok od jabuke da sam sipao. Niško kad se pojavilo je bilo prvrh, al samo ta prva tura, sad i oni fušare.