Prijava

Pa nijedno veliko industrijsko pivo nije vrhunsko. Imas masu domaćih vrhunskih, zapravo.

Маестро ♦
“Hmmm kakvo je ovo novo pivo u Maksiju, čekaj da vidim kakav ima rejting na ratebeer.com pre nego sto kupim”
reče niko nikad

Ne u Maksiju. Nego kad ode u pab sa 100 etiketa za koje nikad nije cuo, vrlo lako će nabosti nesto sto mu nije po ukusu ili je lose, jer imas i djubre krafta, ali kosta 500 din jer se vuce iz engleske. Ako neće da šine pare u đubre, bolje je da se informise sta zeli da kupi. Posto masa tih piva kosta između 500-1000 kinti.

Koju masu jebo te konj ludi, kad odes u supermarket imas 5-6 vrsta piva da kupis, kad odes u kafanu imas 3. O kojoj ti masi pricas.

AAAAA REME AAAA!!!! ja pio patoku zamalo da umrem!!! opa opa

Маестро ♦
Koju masu jebo te konj ludi, kad odes u supermarket imas 5-6 vrsta piva da kupis, kad odes u kafanu imas 3. O kojoj ti masi pricas

probao sam oko 200-300 razlicitih piva samo u bgu. Imas pabove sa 120 razlicitih piva.

A kenjas sad maestro,u svakom vecem marketu ima ok izbor piva. Sad sto u amanu u medaku 3 nema to druga stvar.

jer imas i djubre krafta, ali kosta 500 din jer se vuce iz engleske.

nije kraft, al je đubre iz engleske, koštalo boga oca, reko ovo mora da je dobro, al kurca baka večerala :D https://www.ratebeer.com/beer/morland-old-speckled-hen-35/69610/

Upravo. Al' generalno ti kad vidiš tako nešto, ne mereš znati je l' kraft ili nije. Pa jebena Korona košta 300 kinti, ako si nub, možeš da pomisliš da vredi kurcu. Ili ne daj bože američki bad.
https://www.ratebeer.com/beer/budweiser/473/

bad lajt bi voleo da probam ono iz svih americkih koledz filmova,bir pong I to.

Gledam postove s pocetka teme, kako su ljudi pre favorizovali malo pivo 0,33 dok nije bagra sa tarzanije pocela da forsira neku usiljenu spiku kako je to pivo pedersko

hahahahahahahah Rađe
TAD NIJE POSTOJAO KRAFT U SRBIJI hhahahahahahahah

možemo s ponosom da prepričavamo da smo bili prisutni u doba pivske revolucije u Srbiji i da znamo kako se živelo u Beogradu pre kraft piva

da smo se samo setili tad da ulažemo u bitkoin i kraft pivo, gde bi nam kraj bio...

najgora fora na temi dosad, dio, svaka čast

s druge strane, kraftwerk u beogradu u februaru lele lele

Zato sam i postavio ovo da vidim da l znas
A kakva tema takva i fora, da jedem govna o pivu na 100 strana ne mogu

da piwo valja ne bi se rimowalo sa gowno :D