Prijava

шта је бре ово, пиво ил текила

Сантјаго, to je pivo sa ukusom tekile. Jako je dobro! :D

Pa ne mogu, jako je to za mene previše. Ovo mi je gotivno baš.

makar ima ok kolicinu alkohola.
u ovim nasim budjavima se samo smanjuje.

I dalje ne kontam, zašto bi neko mešavinu tekile i soka zapravo klasifikovao kao pivo? Lolek

ma pusti ih u kurac, tačno čovek da pomisli da nemaju ni dvajes dana radnog staža u pivnici...

Inače, Santjago Korovjov toliko često posećuje majners pab da ima svoju ličnu grejalicu tamo, imao sam priliku da uđem i da vidim kabl od 15 metara kako ide od šanka do Santjaga Korovjova i napaja grejalicu koja mu je uperena u dupe

BOLJE JEDNO VRUĆE U JENDEKU NEGO TRI LADNA NA NJIVI

To the moon and back sasvim dobra dupla IPA od Kabineta, probao skoro i Jagodinku od Kors-a, lepa aroma jagode u pozadini, troduplo bolje od Thornbridge-ovog I love you will you marry me (isto jagoda u kuvanju dodavana). Olga on kardamom neki imperial stout s indijskim začinom, ko voli te jeger arome, ovo je pun pogodak.

I ja sam pio niksicko toceno ok pivo sa aromom hmelja i piva,preporuka

Koliki baksis treba za niksicko toceno?

Oko 70 sam ostavio za dva,ne drzi me za rec

Toliko sam i ja ostavio radniku iz poste sto mi je kucao 440k dinara za bitkoin

lep gest moram priznati

Inače, Santjago Korovjov toliko često posećuje majners pab da ima svoju ličnu grejalicu tamo, imao sam priliku da uđem i da vidim kabl od 15 metara kako ide od šanka do Santjaga Korovjova i napaja grejalicu koja mu je uperena u dupe


Pa kad je realna priča da sam u Majnersu toliko kinte da sam mogao svoj pab da otvorim, mada je ljepše ovako.

Solidno uvlačenje u dupe da se zabašuri ispala za odlazak na pivo