Prijava

Uh, stvarno je imao dobre pesme, zar nisu beše dobili onu nagradu za muziku u prvom i drugom delu?

Au trećem je bila ona pevaljka koja je pevala u Kanu i zbog toga je dobio i treću nagradu.

Meni rekli da je glup skroz, gluplji od filma onog režisera, ali posle odgledanog trejlera rešila sam da ga odgledam i mogu da vam kažem da je bolji od onog filma što ga svi znate.

Kažu da je glavni glumac kresnuo pola glumica za vreme snimanja pa da ga je režiser držao u posebnom kavezu i izvlačio ga samo za vreme noći da snima...

bolja je igrica od tog filma.

КАЖУ ДА ЋЕ ДА СНИМЕ ТРИЛОГИЈУ.

Један је од мојих омиљених!

Па већ има трилогија хуго, ниси у току. Скоро је изашао овај последњи део....

јесте, и глуми онај глумац што је глумЕо у оном другом филму, са буљашима. ко би рек'о... а бијо је баш симпатичан.

Ahmm, šta reći o tom filmu? Koju posluku porati? Kome? Mislim da film šalje poruku onima koji vide a ne čuju, onima koji slušaju a nečm, am koji vide a ne čuju, a slušaju, slušaju, vide a ne m.. Aehhh koji gledaju a ne čuju, gh-ne vide. Film šalje poruku onima koji slušaju a ne čuju.

ЈЕБОТЕ НИСАМ ГЛЕДО ТРЕЋИ ДЕО..

У трећем је Пеђа Бјелац објаснио.

да, баш је кул што пеђа глуми собарицу. мада, и иде му уз ону дугу косу.
а ја се још чудијо што се трпа само у двојку у оној сцени са чишћењем пода, кацам вид'о на крају да је пеђа, све ми је било јасно.

Hugocavez

ЈЕБОТЕ НИСАМ ГЛЕДО ТРЕЋИ ДЕО..

Одгледај обавезно, у њему се лик коначно извуче.

ИЗВУЧЕ СЕ!? НИКАД НЕ БИХ РЕКО, МИСЛИО САМ ДА НИЈЕ ТАЈ КАПАЦИТЕТ..

Nisi ti taj kalibar!

Ја сам чуо да је онај глумац бисексуалац... Баш је бедак ако га је стварно примао...

Шта сви серете? Филм је говно невиђено, као што је и књига била. Коме је пало на памет да екранизује такво говно не заслужује да живи. А оног режисера не треба звати режисер наго Кустурица колико је дебилозан филм!

ГОВНО ФИЛМ!