Prijava

Daj čovječe imaš li ti oči?! Treći je kurac. Ne glumi glumac nego glumac. A nije isto kad ne glumi glumac.

Не сери мајке ти... Си видео ону сцену коју је сценограф исценирао леба ти. Где то има у првом делу мајке ти??? Режисер је режиро режију колко је добар!

ja nisam gledao..ali pričao mi ortak..njemu pričala riba..njoj se sviđa..znači žešće sranje...
i knjiga je sranje..i ne igra taj glumac, nego onaj sa očima..i ona glumica iz onog filma..
e taj treba da pogledate..tu je ona odlumila vrunski..a kad kaže onoj babi "šta je bilo" ja se upišam...

nije los soundtrack ide ona pesma na na na ta ta na taa!

ije los soundtrack ide ona pesma na na na ta ta na taa!

Ваљда: "На на нааа та та там"?

Не сери мајке ти... Си видео ону сцену коју је сценограф исценирао леба ти. Где то има у првом делу мајке ти??? Режисер је режиро режију колко је добар!

Ma kurac. Glumac je glumac. Čisto izdrkavanje sa efektima, jebeš takav film. Prvi dio je jedini imo dušu. jest da su sjebali kraj.

Кизо је у праву, трећи је комерцијала.

De si bre peki kad se pici ozbiljan kanter! Bre! :))

Prvi deo je bio saglasan sa filmom. Posle je režiser usro motku.

Koja vam je najupečatljivija scena?

Ali niste gledali directors cut!

a znate onu scenu kad se ona riba uopste ne skine gola nego samo prica! to me zbunilo!

Ma kurac. Glumac je glumac. Čisto izdrkavanje sa efektima, jebeš takav film. Prvi dio je jedini imo dušu. jest da su sjebali kraj.

Јебо глумца који глуми на платну а не на сцени. Онај глумац јесте керов курац али бар не глуми пешка ко онај у пола првог дела. Јесте да не зна и конзерву да отвори али уме да удели дозу глуме у сцену. Ефекти су керов курац у односу на први део. У првом има ефеката али јебу кеву. Вамо има и има али набацано ко ватромет у Београду код коња...

У Митровици сам, једва ватам комшијски нет, а миш ми стоји на лап топу, који стоји на прозору, ту једино 'ватам сигнал. :)

Ma njesra, žali bože 2 sata. Ali bila je dobra ona fora sa pivom.

Niste znali da glavni glumac ima drvenu nogu?!

Ma njesra, žali bože 2 sata. Ali bila je dobra ona fora sa pivom.

Јао кад се сетим ахахахахаахах плакао сам!

Ma njesra, žali bože 2 sata. Ali bila je dobra ona fora sa pivom.

Meni je to bio pokušaj humora. Površno.

Jebeš glavnu glumicu iz tog filma.

jebem..ko ti rek'o?..hvalila se kurva?

jel to onaj gde ubiju coveka