Prijava

gledao sam, ali realno je bolja prva verzija nego rimejk...

чек бре, јел због сексуалног скандала са баш том глумицом? Па ако је и ја бих је карао, реално, добра је!

Najnovija vjest, preradjuju sve djelove za 3D!

Oh nou, if u can't make it good, make it 3d.
Upropastiće film!

Ne mogu da verujem, od te ekipe režisera i scenarista stvarno to nisam očekivala!
Oskare im treba oduzeti!!!

Која комерцијализација...

Užas jedan, da knjiga nije toliko dobra sad bih je iz protesta spalila!
http://vukajlija.com/posteri/velike-tajne-38089.jpg?1288221225

Ne radi to ista ekipa. Ovo 3D sranje će da režira režiser. Režiser je rekao da ne želi imati nikakve veze sa 3D filmom koji režira režiser. Smatra to običnim smećem. Kaže da je to zločin prema piscu koji je napisao knjigu.

Pisac se prevrce u grobu

Čuo sam da će napisati i 3d knjigu! Kao fura realizam neki...

чуо сам да се ових дана прича о наставку... је л' гледао неко трејлер можда?

Ja sam gledao, previše su se odaljili od knjige. Nije to to više.

Inače, izašla su prva 3 dela na DVD-u konačno. Ja ih nisam gledao u bioskopu, nego sam sinoć pravio filmski maraton.
Po meni je najbolji prvi deo, i to je jedini film koji je bolji do knjige! Glumac je odradio odličan posao.

EDIT: Evo ga i na torrentu je izašla trilogija. Nisu mi jasni ti ljudi!

ma dobro da nisu ponovo angažovali onog lika sa brkovima, u zadnje vreme mnogo smara sa tim ulogama što je počeo da glumi od kad su mu dali onu nagradu...

О ком филму причате, бре?

О ком филму причате, бре?

Hahahha. :)

Onaj sa glumcima.
Sa' će prave 3D.

YouCantHandleTheTrut, zezas da nisi gledao? Pogledaj ga obavezno, pa napisi utiske ovde.

YouCantHandleTheTrut
О ком филму причате, бре?

крени од почетка теме, сигурно ће ти бити јасније... а немогуће да га ниси гледао!

Sjajno. Ima dosta sidera.

Чуо сам да је ова што је умрела током снимања за живота оставила пар кућних снимака и да је то сад процурило на нет. Па, 'ајте, 'леба вам, подијелите те линкове са мном на ПВТ, ако Кајзен не да на јавном да се качи.

Ајте, кумим вас капицом, пичка је била пичка и по. Ова нова је го курац наспрам ње.

Едит: Пожељно би било ако имате ту колекцију на једном мјесту, у виду неког торента. Фала ви.

Аааа, знам тај филм! То је онај што често цитирају на постерима. Ставе слику главног лика и онда оно што он каже у филму у коментару!

види, и постерџије су почеле да причају о том филму. адукурац.
режисер се изгледа баш комерцијализовао овим четвртим делом... режисеру, децхко, нећеш јебати. ништа, а камоли главну глумицу, јер је одапела.