Prijava

Ocemo i mi da sudimo bre mesto tuzioca je prazno i da bi bili tuzilac morate da ispunite 2 uslova
1.Da ste moderator
2. Da napišete svoj CV
Porota moze da bude ko oce i oni vecaju na ovoj temi
tuzeni su svi oni koji su prijavljeni na ovoj temi
takođe da bi bili branilac morate da napisete svoj cv i da garantujete da niste primili mito od tuzioca
e i da bi licilo da imitiramo onu emisiju sudnica sto je isla na rtl-u mozete da tvrdite da ste vanbracno dete optuženog
ajde ko je prvi
EDIT Usvojen predlog da otac srba bude sudija zbog uticaja crkve pretili meni licno da ce me gepekuju u crnu reku ako ga ne proglasim za sudiju

ja sam vanbračni otac

Mogu li biti branilac ili porota?Nov sam na sajtu tako da sam nepristrasan i posten sam pitajte mog komsiju...

kizo za tebe jeBAN

ja oću da budem publika...ako možete da me smestite da sedim pored neke sisate crnke...

Trebalo bi i da se organizuje raspomamljena rulja,koja ceka ispred sudnice da cereci optuzenog.

Ja ću da budem onj lik što kuca zapisnik il neki kurac.

e kako sam zaboravio ko ce biti sudija mora neki mod aj pisite cv

kizo za tebe jeBAN

Glup sam za ovo.

Predlazem da odrzimo sudjenje ovom autoru...http://vukajlija.com/recnik/autori/32221
Imamo i kiza kao svedoka,samo da se jave modovi....

e kako sam zaboravio ko ce biti sudija mora neki mod aj pisite cv

hahaha, e ovo je najace, otvorio sudnicu a zaboravio sudiju

kizo jel si zasticeni svedok

Ma biću mudonja.

ALO BRE NEMA PUŠENJA U SUDNICI JEL ZNATE VI ZA NOVI ZAKON

Vala bas kizo vadi mocugu iz usta...(salim se)

e i glupo je da i tuzilac i sudija budu modovi ipak su kolege moz da dođe do nekih neregularnosti bolje da tuzilac bude onaj clan koji ga je prijavio na onoj temi a sudija nek bude mod

Ma more samo da nadjemo modove...

Судија мош да буде само Отац Србољуб, јер је он гласник врховног суда :)

Jes moz da ih osudi na nekoliko godina pakla