Prijava

Хахаха! Ја ћу сама себи да будем адвокат, иако знам мпрву истину. Заправо, неки ће помислити да сам ја крива, јер ме је Самхаин престигао на ранг листи и дефиниција му је била у одабраним дан пре него што је нестао, чисто да зачинимо мало.

Ja sumnjam na Black Holea,ljudi!
On i Samhain nisu bili u dobrim odnosima.Secate se kako ga je banovao bez objasnjenja? Secate se kako je Samhain pisao kako mrzi njegove definicije bez razloga?

Evo ja cu da posvedocim da je Super Marko oteo Samhaina, sakrio ga u nekom podrumu i seksualno ga zlostavljao. Samhain je bez, vode hrane i interneta. Koliko ce preziveti to Marko zna. Osudite ga i banujte sa 1000 crvena bana. Ja sad palim, mislim da je svedocenje verodostojno.

Edit: Da, ako Samhaina ne nadjete brzo progutace ga crna rupa. Zauvek.

Virtual Serb je potplacen od strane Kaizena da svedoci protiv mene.

represijo moz da menjas kizu dok ovaj nije tu
zvacemo i blek hola jer se prica da otkad je vaskrso moz da prica sa mrtvima pa da proveri dal je samhain među zivima

Prigovor sudijo Virtual Serb je pod uticajem psihofizickih supstanci...

E ne mogu ja biti advokat, ne znam ja to. Al mogu biti vanbračno dijete.

SJEMENKE, KOKICEEEEE, TOPLI SOKOVI, HLADNE KOŠPE, LIZALAAAAA! SJEMENKEEEE, KOŠPE, KIKIRIKI!!!

Misko deder te sjemenke...zadrzi kusur

Mozda ga i peki kindapovao dogovarali su se onomad da se biju na trosarini

Samhain je izgleda ovde mnogo pravio nered! On je zao verovatno! I meni sve vise izgleda da je on samog sebe kidnapovao ili ubio jer je ipak on taj koji je zlocinac.

Pošto je kizo vanbračno dete pitao bi ga dal ga je samhain nekad tukao

Ja sam svedok za koga niko nije znao. Samhaina su odvukli neki ljudi u crnom. Otišli su kolima (ne znam kojim, bio je mrak) u nepoznatom pravcu. Bio sam pijan pa se ne sećam gde sam sve to video. Nadam se da će ove informacije pomoći u rasvetljavanju celog slučaja.

Samhain je imao i neke postere o Obrazu. Verovatno je od njih pokupio nasilnost.

moguce je i to marko

Nema sanse da nesto va'ko zazivi, pa ipak smo mi Srbi. ZIVELA SRBIJA - zemlja u kojoj nista ne funkcionise osim interneta.

EDIT: jebe me tastatura, popravio sam i mislio sam na sudnicu. Ni tastature vise ne funkcionisu.

Ja nisam razumeo sta je napisao Virtual Serb,ali nema veze.
Drago mi je Dusane da se slazes sa mnom.

Sta bre nece da zazivi ima da zazivi
Pozivaju se peki i dzimi jer je opste poznato da nisu gotivili samhaina

Нисам га ни ја готивила. Нек цркне.

Sto vas je mnogo sumnjivih ima srba sve da vas posalje na 5 godina pakla