Prijava

Јебени емоси.

Лемајо, ми заљубљени се не јебемо бре :) Ми свршавамо и на сам помен почетног слова његовог имена ♥

Ја не бих волео бити заљубљен у Милцу.

А
Б
В
Г
Д
Ђ
Е
Ж
З
И
Ј
К
Л
Љ
М
Н
Њ
О
П
Р
С
Т
У
Ф
Х
Ц
Ч
Џ
Ш

Девојчице, иди јеби нешто.

Е, дете моје у греху зачето... Тек се испилила, а живот гледа кроз очи идеала... Нек ти је помен! СЛАВА ТИ!

maloletna, a što vam bre ne daju da se volite?! (ti ko kasandra, sunce ti poljubim, eto vidite da te serije nisu nebuloza!) :)

О, Ромео, зашто си Ромео?

Авај, јадни Јориче... Јебати или арчити... ПИТАЊЕ ЈЕ САД!

А сад збиља. Да ли је ок омаловажавати малолетничку љубав? Мени је та љубав (заправо заљубљеност) тако смешна да је просто злобно и рећи. Пошто је тема о заљубљености поделите ваше виђење са мојим злотворским.

Лемаја, можда се одговор на питање крије у њеном надимку. :)

Никад се нећу ослободити трипа да се иза њеног налога крије инспектор одељења за наватавање педофила.

Па колико има година?

auf sunce ti poljubim kalajsano... a sve to zato što vrlo dobro znaju šta su oni radili u tvojim godinama.... al ne sekiraj se, uskoro ćeš i ti biti punoletna (tri godine prođe dok kažeš seks, pardon, keks) i onda ćeš moći da se viđaš s kim te volja (mada, podozrevam da će dotad ovaj prohujati s vihorom...) :)

И мени су једном бранили да се волим са једном цуром. Најозбиљније.

pa kakve veze ima, i ja sam u njenim godinama imala dečka (doduše i on je bio maloletan u to vreme) i moji mi ništa nisu branili, sve bilo ok...

Моја деца ће моћи да се јебу кад хоће, осим ако не буду цигани.
Славко, како и зашто?

Мрзела ме њена кева. А и ја сам био пунољетан, а она није, ако то ишта значи.

Моја деца ће моћи да се јебу кад хоће,

dabome, i moja, samo da koriste kondome!

da slavko, pričaj nam! :namešta se udobno i otvara kasicu čipsa: (joj bre ko zna koliko zanimljivih ljubavnih priča ima na ovom sajtu!)

Lepo je biti zaljubljen .. :)

Па ето...бранила нам кучка да се виђамо. Једном седмично бисмо се успевали видети. Можете ли замислити како је то када ти тако дају љубав на кашичицу? Страшно. И тако се то вукло, и вукло...невина љубав, само држање за руке...и тако то све до једног дана када ме ова друга кучка шутнула.
Но добро, сада јебем и супер ми је.