Kutak za Nolajfere

  1. I gde su sad svi?

    Aj mi recite da lajfujete.

  2. Eeee,opet sam morao lajfovati neko vrijeme,o čemu se radi,prepričajte mi,da sam u toku?

  3. Šalabajzerrrrr,znao sam da me nećeš ostaviti !

    :ljubim sliku:

  4. Ma tu sam ja, ne brini !

    :brišem sliku:

  5. Ja lajfujem, nema šta, vrtim se na stolici.

  6. Ja lajfujem, nema šta, vrtim se na stolici.

    Opiši nam osećaj.

  7. Ja lajfujem, nema šta, vrtim se na stolici.

    Kako te samo nije sramota!? Lajfuješ?! Iznevjerila si nas!

    maloletna budala :)
    Trajni ban sa Kutka za nolajfere!

  8. Ne ulazi u svađu koju ne možeš da dobiješ. :)

  9. Hahahahhahahahahahahhahahahah, ćutiiiii, ti si išao danas na posao ili gde već :P

  10. Kakva uvreda. Ja da pišem ošišanom latinicom? Amaterski.

  11. Hahahahhahahahahahahhahahahah, ćutiiiii, ti si išao danas na posao ili gde već :P

    Da, ali sam predao pismeno izvinjenje rukovodećim kadrovima nolajfa! Molim lepo!

  12. Kakva uvreda. Ja da pišem ošišanom latinicom? Amaterski.

    Ne zameri nam, o presveta, što to nismo uočili.

  13. Hahahahhahahahahahahhahahahah, ćutiiiii, ti si išao danas na posao ili gde već :P

    Da, ali sam predao pimeno izvinjenje rukovodećim kadrovima nolajfa! Molim lepo!

    :valja se po kaucu od smeha:

  14. :čeka odgovor od Lullaby u kome će ona reći da nema veze što smo grešni:

  15. Ja mislim da bi trebalo otvoriti temu "Kult Lullaby, majke roditeljke svih nolajfera"... Lulla, jel' dozvoljavas da te mi sa ovog nolajferskog kutka obozavamo kao bozanstvo i prinosimo ti zrtve pod punim mesecom?

  16. Ma ne bi nas lockovala.

    Ali za žrtve se slažem.Svako više biće mora da bude uhranjeno.

  17. Ok, ja dajem gajbu "Jelena" i jedno 8-mesecno krme.

  18. Ja sam rukovodeći kadar nolajfa. :P

  19. Ja mislim da bi trebalo otvoriti temu "Kult Lullaby, majke roditeljke svih nolajfera"

    Nemam ništa protiv. Dok god budete težili savršenom nolajferstvu kao što je moj i ne skrećete sa svetog puta nolajfa.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.