Kutak za Nolajfere

  1. Ne Strajo, ja jos disem... Epska bitka izmedju blasfemije i svega svetog, izmedju zla i dobra, izmedju lajfa i nolajfa ovako pocinje...

  2. Majka nas je podučila dobro.Sada je sve na nama.

    POKAŽI SE STRAJO!!

  3. Aha! Živ si! Ali nisi na teritoriji republike naše! Tako da ja ostajem suvereni vladar!

  4. Da li si ti nolajfer Predražinjo?

    Čo, da li je papa katolik? :))

  5. Predražinjo,na čijoj si strani?

    Bitka otpočinje,strane su spremne!

  6. Co se vratio, i Predrazinjo je tu. Veliki Brat Predrazinjo, i Visa Braca maloletna, Co, i moja malenkost... Tvoja blasfemija ce uskoro doci kraju...

  7. Na mojoj strani, Predražinjo uz mene si zar ne? :tugaljiv kučeći pogled:

  8. Tuča je lajferska stvar, zajebite to :)

  9. :tugaljiv kučeći pogled:

    Tvoje moći slabe!

    EDIT:ALI NE BRATE PREDRAŽINJO, OVO NIJE TUČA.OVO JE RAT!

    EDIT2:Ono što je Straja reko,e to je.

  10. kakva tuča, ovo je nolajf virtuelna bitka, jedino prsti nužno rade kuckajući :)

  11. Tvoje moći slabe!

    moja moć upravo u prevrtljivosti leži!

  12. Ne zavaravaj se,prevrtljivost nije tvoja jača strana!Ti ni u krevetu ne znaš da se prevrneš!

  13. Sveta umetnost kucanja je jedna od vekovima brusenih vestina naseg reda. Brusena polako, postepeno, kaljena svim vatrama, polako hladjena na promaji, polako, polako, kao katana, kao dijamantsko secivo... MA KAO DIJAMANTSKA KATANA, ostra, smrtonosna, nezaustavljiva... Strajo, prizivam svetlost Majke na tebe, neka ona nadje u svoj svojoj milosti i mudrosti da ti oprosti za lajf... A sada Strajo, spremi se, tvoj cas je kucnuo...

  14. Mirno stojim i posmatram vaše nolajferske kvazimagične moći. :isprsio sam pileće grudi:

  15. NEĆEMOOOO PASTIII NIKADAAAA!!!!

  16. Izgleda da smo samo ti i ja ostali,Strajo.

    Šta veliš,nolajfer deathmatch?

  17. NIKADA!!!
    FOR FREEEEEDOOOOMM!!!! :oop. pogresan film:
    FOR FROOOODOOOOO!!! :oop, nije ni to:
    FOR THE MOTHERLAND!!! :NE:
    REMEMBER REACH!!! :Fail:
    COME GET SOME YOU HORNY MOTHERFUCKER :Neee:
    Aaaw, SHOTGUN, MY OLD LOVE :jok:
    DOUBLE THE GUN, DOUBLE THE FUN : aaaaa:
    ZA NOLAJF!!! :TO, JACKPOT:

  18. COME GET SOME YOU HORNY MOTHERFUCKER

    Ne,ova je prava

    COME GET SOME YOU HORNY MOTHERFUCKER!!

  19. Kako god, izaberite svoja oruzja, i zaigrajmo...
    :Vadi Rebellion Sword iz korica:

  20. Malo ste preterali s tim fiksanjem. :P

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.