Prijava

mene su odavde izbacili pa sam zato vođa i osnivač frakcije, zbunjena, nema veće nema ništa o svemu ja odlučujem, primljena si :)

Nolajferi neka vam je tema, otvoriću ja svoju i samo ću ja da postujem!

Pregazio si reč.To je loše.

e pa hvala lepo...a je l cemo sad da im se svetimo?ako smo vec frakcija, mozemo i da budemo agresivni, to se se od nas i ocekuje :)

a je l cemo sad da im se svetimo?ako smo vec frakcija, mozemo i da budemo agresivni, to se se od nas i ocekuje :)

Udarićemo kontru.

Nećemo da se svetimo, bićemo toliko veliki da će oni imati potrebu nama da se svete, naravno bezuspešno

Ja bih da postanem meduza, da me talasi nose, da plivam po vodi slobodno i da se družim sa Sunđer Bobom. Šta fali tome?

ja bih se pre druzila sa patrikom.

Ja bih da postanem meduza, da me talasi nose, da plivam po vodi slobodno i da se družim sa Sunđer Bobom. Šta fali tome?

Ti služiš za miješanje betona.

Pa mesalina mi u frakciji upravo to i radimo veći deo vremena, dobrodošla!

Govorim tiho i nosim psa sa sobom. Ali da, korisna sam u mnogim stvarima. Beton se dobija od cementa, vode, peska i ostali džidžabidža o kojima mi, nolajferi pojma nemamo. Zato, ne ispaljuj se tako relanim stvarima u ovako cyber temi. E.

Strajo,mršte s ove teme!Idi nađi svoju neku.

EDIT:Ne diraj mi Šalabajzeraaaaa!!! :upro pogled:

da se mrštim. nema problema!
:mršti se kao deka simpson:

e ako si nas mrko pogledao, onda smo se jako poplasili...
:bekelji se:

Beton se dobija od cementa, vode, peska i ostali džidžabidža o kojima mi, nolajferi pojma nemamo. Zato, ne ispaljuj se tako relanim stvarima u ovako cyber temi. E.

Sve na netu moReš naći, bez da proviriš u lajf, daklem - miješaj!

Ja ću da pojedem kućicu od čokolade, i oslobodiću Ivicu i Maricu.

Kako li smo došli od nevinog i presvetog nolajfa do ove spamčine?
Neću to da dozvolim na ovoj temi!
Majko,vrati nas na stari put!Grešili smo!

Nemam život, al' i koj' će mi.
Elem, šta rekosmo, ko tetki nosi lek?

Spem je jedan od postulata nolajfa. Mudra je Luli, nema šta.

Ko je ovaj kraljević nolajferizma što je pravio duple moderatora?!