Ko posljednji pobjednik 79

  1. HAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAH

  2. POSLEDNJI

    POBEDIO SAM TOTOOTOTOTOTO

  3. Mar, pa gde si covece! :)

  4. Tebe nema! Ja sam tu. :))

  5. Jbg, tehnicki problemi... :)
    Sta se radi, sta ima na Vuki?

  6. Nista posebno, neko i naidje svake prestupne na igrama... :) Bila revija, pa sada jos uvek pricaju o tome, i nije mi jasno kako su tako neumorni sa tim utiscima.

  7. Evo ja cu da se potrudim da svracam cesce, da vas smaram. :D
    A da, revija, jesi bila?

  8. Moze, moze, i reci Cakiju da se vrne... ;)
    Jesam, i bas mi je drago sto sam upoznala drugare sa igara. U svakom slucaju, bilo je prekratko, ali zanimljivo! Izgleda da ce ubrzo biti opet...

  9. Nece Caki da se vraca, izgleda. :/ Ali dolazi sledeci vikend, pa ako hoces ides sa nama na pivo. :)
    Ja nisam mogla da dodjem, bas mi krivooo!! :(

  10. Moze, trebalo bi da budem tu. :)
    Samo smo mesta menjali, jer su nas isterali brzo iz KST-a. Ma, niko nije ni dosao zbog definicija... :)

  11. E kul, zvacemo te... :)
    Verujem da vam je bilo super, bas mi krivo sto ne dodjoh... :/

  12. POBEDIO SAM !
    TOOTOTOTOTOTO

  13. Izgleda da se svima svidelo, pa ce biti uskoro opet. Ali nije bilo bas mnogo ljudi, uglavnom samo ova ekipa koja je na sajtu cesto.

  14. Jupi, nadam se da cu moci tad da dodjem! ^^
    U suprotnom cu ja da pravim reviju. :D

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.