Ko posljednji pobjednik 79

  1. Samo me zagovaraš :)))

  2. A bre,i ti si nešto vredna danaske!U petak si našla da vrednuješ! :))))Lolo jedna! :)

  3. Ma kakvi vredna, na rezervi sam od kad sam ustala!

  4. Pa,gle' vreme kakvo je-dušu dalo za džonjku!
    Zzzzzzzzzzzz....

  5. E, jeste...a ja posle posla idem da tražim babi i dedi trosed po gradu, pa ti vidi kako ću da knjavam...

  6. Oh, bar dan! Pobedjujete, blago vama...

  7. Dobro je znati da će neko ostati ovde da nastavi igru kada ja pobedim :)

  8. Hoće, hoće ništa se ti ne brini, tu sam ja uvek...

  9. A ne! Onda ovo nece imati smisla! Moras tu ostati do kraja, pa onda opet i opet! :)

  10. Sad mi je lakše!

  11. Eto, vidis da sam tu... Popodnevna dremka i onda mogu tako ceo dan...

  12. Šta će babi i dedi trosed?U njega upadneš k'o u živo blato,treba ti pajvan-rukodržač da ustaneš odatle :))))

  13. Ništa me ne pitaj, tražimo odgovarajući već dva meseca, ili su premekani, ili su pretvrdi, ili se teško otvaraju, ili nemaju veliku kutiju za posteljinu, ili jednostavno nisu baš lepe nijanse...

  14. Nebesa!A da im lepo preko interneta pokažeš kojekakve ponude i ne moraš da obijaš pragove salona i prodavnica ? :))

  15. Vidiš šta ti je autoritet...

  16. A kako će da ih pipnu?

  17. Daj im neke uzorke koje nakupiš i -gotovo! :)
    A za mekoću/tvrdoću-kaži da je pod garancijom i da to tako treba,da je to osmislio tim stručnjaka..kao u "Top-šop"-u :))

  18. Gogo, oni su kao deca, kad te pogledaju svojim krupnim telećim okicama, ne možeš im odoleti :)))

  19. A,onda,šta da kažem...ja nemam ni babe ni dede,a volela bih da su živi.Tako da te razumem.Učini im onda,pa nek' uživaju. :))

  20. A kad mi kažu:"Da uzemo neki leeep, ko zna hoćemo li dogodine biti živi..." Eto...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.