Ko posljednji pobjednik 79

  1. Ajoooooooooj... :))))Srculenca :)))

    Pa,šta radiš onda ovde,pali bre kod njih!I pozdravi ih od mene! :))

  2. Krećem za minut!
    Pozdrav Gogo!

  3. Pozdrav,Nato i srećna potraga! :)))

  4. Odoh da gledam film, pa posle idem u pozorište... čujemo se sutra... :) ćao

  5. Pozz,MS :)
    Peki,niš' posebno-zgubidanim ovde malo da se rasanim :))
    Ti? :)

  6. Ništa, eto, nabavio sam neke predivne stare omote što su mi falili. Internetu, hvala ti što postojiš! :D

  7. E,ti si baaš posvećena osoba :))

  8. Neee, Gogo, nisu tu samo Gagini omoti, naš'o sam ja sve i svašta još. :) http://www.dodaj.rs/f/2c/IE/4VhllQfO/funky-g.jpg

  9. Ma,ti si bre sjajan čova,Peki :))

  10. E,što mi puca net(ti si ga izbaksuzirao :))
    Za 5 minuta tri puta se diskonektovao,majku mu njegovu elektronsku! :/

  11. Znam kako je to. :/

  12. Tek da se zna-ako netragom nestanem sus foruma,to je u pitanju! :))

  13. Joj, Gogo, kako sam se iznervirao. Trebalo je da imam kolokvijum danas i profesor nas ispalio. Samo sam otišao i vratio se, a fax mi je udaljen 2 km. :/

  14. Baksuz od profe!Samo mi pokaži ko je taj,pa ću pitu zeljanicu od njega da napravim! :))
    Nemoj da se ždereš zbog stvari koje ne mož' da promeniš.Sad je tako,a sledeći put mu pokaži ko je baja na kolokvijumu! :)))

  15. Ma nisam se iznervirao što nas je ispalio, nego što sam odmah morao da se vratim kući. :) I to peš'e. Ih, bre. :D

    A što je fora, sanjao sam da neću imati kolokvijum jer će se desiti zemljotres. :D

  16. Ahahaahaa,Vango jedna! :))
    E,pozdravljam te,ubija me ovaj net,kida mi i ovo malo živaca :))
    Kuckamo se uskoro,nadam se :)))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.