Vicevi-stari (c/p sa interneta, stariji i sl.)

  1. Ali ja volim mačke. Ne bi ih palio...:(

  2. Nije vic,istinit je događaj,ali je jako dobro. Prenosim c/p sa jednog foruma:

    Kako pise "The London Times":

    Dobro isplanirana penzija

    U blizini Zoo vrta u Bristolu, Engleska postoji parking za oko 150 automobila i
    8 autobusa. Za oko 25 godina, parking je naplacivao vrlo ljubazan cuvar parkinga.
    Cena parkinga je bila £2.50 za automobile (oko 4 dolara) i £7.50 za autobuse
    (oko 12 dolara)..
    I onda, jednog dana, nakon 25 godina redovnog dolaska na posao, cuvar se jednostavno nije pojavio..
    Uprava ZOO vrta je bila prisiljena da pozove Gradsku Upravu i da zatrazi drugog cuvara parkinga..
    Medjutim, Gradska Uprava je odgovorila da ona NEMA nikakvu nadleznost nad ovim parkingom, i da je to iskljucivo u nadleznosti samog ZOO parka !
    ZOO park je onda obavestio Gradsku Upravu da je cuvar parka bio njihov zaposleni,
    a ne zaposleni ZOO vrta..
    Onda je Gradska uprava obavestila ZOO vrt da ona NIKADA nije imala svog
    zaposlenog kao cuvara pomenutog parkinga !!
    Za to vreme, covek o kojem se vodila rasprava, verovatno je sedeo u svojoj vili
    negde u Spaniji, Karibima (ili negde slicnoj destinaciji), posto je ocigledno
    SAMOVOLJNO instalirao na parkingu, aparat za naplatu parkinga !

    I tako je on svakog dana naplacivao oko 1200 dolara dnevno, 25 godina neprekidno..
    To znaci da je ukupan iznos bio skoro 11 miliona dolara !!

    A da niko, ni dan-danas ne zna ni kako se on uopste zove ..!!?

  3. Pričaju mazohista i sadista.

    Mazohista:"Molim te, muci me, pretuci me...Molim te..."
    Sadista:"He,he,he...neću!"

  4. Japanski recnik:

    Moj otac je u kupatilu - Tatami Setushira
    Mislim da mu se dopadas - Chetekara
    Mislim da mu se jako dopadas - Chetekara Samotako
    Molim vas, odbijte, ili cu morati da upotrebim fizicku silu - Begamore Tuchichute
    On voli sljivovicu - Piyeraki Yudo Yaya
    Vreme je da krenem - Odokuchi
    Lepo sto ste svratili - Idikuchi
    Odspavaj malo - Idikuchi Ubisowu
    Trenutno je zauzet - Ribukara
    On se sali s vama - Ate Zayebawa
    On ne moze da ostavi cigarete - Nasugushi Kokopushi
    Nasi konkurenti su ozbiljni - Onitamo Yebukewu
    On ne predstavlja pretnju - Neka Migaduwa
    Mislim da smo se izgubili - Yao Kudasada
    Trebalo bi kupiti krompir i mleveno meso - Yedemi Semusaka
    Prijatno - Malodishi
    On je jako dobar muz - Agatura Doyaya
    On se toga plasi - Nemamuda
    Nju ne interesuju muskarci - Owariba Nechekara
    Gatara - Chiribuchi Riba
    On voli gledanje u karte - Ochegata
    On ne veruje u vradzbine - Nechegata
    Ocuh - Mamukara
    Maceha - Mometati Pushikaru
    Svekrva - Wadidushu
    Homoseksualac - Kituima Kitupushi
    Lezbejka - Imapitsu Ocheribu
    Super mi je s njim - Tura Miduboko
    On je spavao sa njom - Natako Yenakitu
    Seks - Kita Upitsu
    Zelim seks (M) - Nakitu Minayashi
    Zelim seks (Z) - Udjimi Upitsu
    Analni seks - Kitakara Teudupe
    Oralni seks - Aypopu Shimikitu

  5. Ulovio Bosanac zlatnu ribicu, i ona mu kaže:"Ako me pustiš ispuniću ti jednu želju." ...I on je pusti!

  6. Баракуда, заборавио си шпорет: Точури јакодими. ;)

  7. Sede deda i unuk na terasi, a njihov pas lezi ispred i lize si muda.
    Klinac se zagleda u kera i to sto radi i kaze - ajao, deda, sta bih ja dao da mogu to..
    Kaze deda - pa mozes, ali.. Ja mislim da ce te ujesti.

  8. Ulazi čovek bez jedne ruke u prodavnicu i pita:
    "Izvinite, je l' ovo SECOND-HAND šop?

    (ovo je za VanGogu) :)))

  9. Vratio se ciga sa puta, i ortak ga ispituje...
    Ortak:"Cigo, gde si bio?"
    Ciga:"U Španiju!"
    Ortak:"Gde si bio? U Madridu, Barseloni, Sevilji..."
    Ciga:"Ne, BAŠ u Španiju!"

  10. opet si me nasmejao:)))

  11. Ulazi tip u kafanu:
    Konobar, ima li piva?
    Ima.
    Je li ti hladno?
    Jeste.
    Pa, obuci džemper.

  12. Ulazi tip u Dalmaciji u kafanu: Kelner ja bih pivo!

    Kelner: Pa,pivaj čovječe, slobodno!

  13. @ Predrazinjo,HVAAAALAAAA!!!

    :)))))))

  14. Dolazi muž u Dalamaciji kući.
    Pita ga žena: Mužu, jesi li jea?
    On podiže palac gore i govori: Jea.

  15. Ulazi čovek sa nožem u grudima u ordinaciju:"Aaaah! Doktore pomagajte!"
    Doktor:"Izvinite ali sada je tri i dvadeset, a ja radim do tri..."
    Pacijent:"Molim Vas doktore pomozite mi!"
    Doktor mu izvadi nož iz grudi, i zabode u oko:"Idi kod očnog, on radi do pet!"

  16. Napao strašni zmaj goloruki srpski narod u jednom selu i oni šta će skupe sve pare da dovedu najjačeg ratnika i dovedu Arkana. Ulazi Arkan unutra i govori zmaju: Izlazi da ti jebem mamu. Uhvati ga zmaj rukom i sprži ga. Vide seljaci da je đavo odnio šalu i opet prodaju svu stoku i nađu vrhunskog prodavca magle i dovedu Slobodana Miloševića. Ulazi ovaj i počinje: Ovo su vekovne srpske zemlje i ti nemaš prava da tlačiš ovaj jadni narod. Uhvati zmaj i njega rukom i sprži ga. Igrom slučaja tu se zatekao Luis i seljaci i njega unutra uguraju. On počinje da se pravda: Nisam ja odavde, mene su silom ugurali. Zmaj ga uze u ruku, gleda ga i upotrijebi ga kao roll on ispod pazuha.

  17. Metalci u bajci :

    HEAVY METALAC dolazi na Harley Davidsonu, ubija zmaja, popije pivo i odjebe princezu.

    GRIND METALAC dolazi, odvristi nesto sasvim neuracunljivo za otprilike 2 minuta i zatim ode.

    POWER METALAC dolazi jasuci belog jednoroga, pobegne od zmaja, spasi princezu i oni vode ljubav u zacaranoj sumi.

    THRASH METALAC dolazi, potuce zmaja, spasi princezu i odjebe je... brzo i lako.

    FOLK METALAC dolazi sa prijateljima svirajuci harmonike, violine, flaute i jos puno uvrnutih instrumenata, zmaj se uspava (umoran od plesanja) i oni odlaze bez princeze.

    VIKING METALAC dolazi na brodu, ubija zmaja mocnom sekirom, skuva i pojede ga, siluje princezu do smrti, opljacka zamak i spali mesto pre odlaska.

    DEATH METALAC dolazi, ubija zmaja, jebe princezu i ubija je, zatim odlazi.

    BLACK METALAC dolazi u ponoc, ubija zmaja i natice ga na kolac ispred zamka... zatim siluje princezu, ispija njenu krv u ritualu pre nego sto je ubije... zatim i princezu natice na kolac.

    GORE METALAC dolazi, ubija zmaja i razapinje njegovu utrobu ispred zamka, jebe princezu i ubija je...
    zatim jebe ponovo njen les, rasece njen stomak i pojede utrobu, jebe njenu mrcinu po treci put, spali truplo i jebe ga poslednji put.

    DOOM METALAC dolazi, vidi velicinu zmaja i pomisli da ga nikada nece pobediti, pada u depresiju i izvrsava samoubistvo...
    Zmaj pojede njegov les i princezu zajedno.

    GOTHIC METALAC dolazi istripovan da je vampir i da ga zmaj nece videti ako se krece u senci. Zmaj ga pojede a princeza se udavi u jezeru suza.

    NU METALAC dolazi skakajuci i mlatarajuci sa dredovima. Zbuni zmaja, udje kod princeze i smori se jer je princeza demode za njega.

    AVANTGUARDE METALAC dolazi na kolenima, gledajuci u nebo, zmaj se uplasi i pobegne a princezu zakaci o drvo i pise poeziju.

    AGRO METALAC
    Dodje na traktoru, odjebe zmaja, prebije princezu i useli se u zamak.

    TROO METALAC dodje i pocne i zmaja i princezu da smara time kako je metal njegov zivot

    PROGRESSIVE METALAC dolazi sa gitarom i svira solo od 26 minuta, zmaj se ubija od muke, protagonist odlazi u princezinu spavacu sobu, svira jos jedan solo sa svom tehnikom koju je naucio na zadnjoj godini konzervatorijuma... princeza bezi, i sada trazi "HEAVY METAL" protagonistu.

    GLAM METALAC dolazi, zmaj se smeje njegovoj pojavi i pusta ga da udje, protagonist krade princezinu sminku i pokusava da ofarba zamak u predivnu ruzicastu boju.

    INDUSTRIAL METALAC se pojavljuje u bljestecem kaputu, pravi nepristojne gestove pred zmajem, i biva priveden u zemlju bajki od strane radnika obezbedjenja.

  18. skakali srbin, nemac i francuz sa ajfelovog tornja i prvi skoči bosanac

  19. Znam da je vic o Chuck Norrisu,al ajd-

    Chuckie je pobijedio Mila Djukanovica na izbore.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.