Prijava

Eto jedne teme,gde mozete izneti svoje snove iz detinjstva.Sta ste mastali da postanete,da li ste kopirali tadasnje zvezde iz te oblasti,na kraju,da li ste i ostvarili taj san.
Ja sam hteo da postanem ski skakac.Cak me je keva vodila u Sloveniju na konsultacije,imao sam 6 godina.Na moje veliko razocarenje,trener je rekao da sam suvise krupan za taj sport.Toliko sam popizdeo,da je malo falilo da se propijem od tuge.Onda sam se okrenuo muzici,klavir me je privlacio,medjutim,posle nekog vremena sam shvatio da ne odgovara mom temperamentu i poceo sam da se lozim na bubnjeve.Sviram ih vec 20 godina,nikad nisam postao profesionalni bubnjar,vise,onako,iz hobija,ali smatram da sam ostvario san.

Astronaut, pilot, tajni agent, naučnik,... Standardno...

Tako sam i proveo detinjstvo... Stalno radeći nešto vezano za ovo...

Naučnik za dinosauruse, biljke i životinjice.

Vozač đubretarskog kamiona, uvek mi to bilo dojajno.

Ђубретар, Полицајац, Ватрогасац.

Želela sam od 5. godine da postanem prva devojka u formuli 1.
To sam svima pričala i detaljno objašnjavala svoj plan kako ću biti kao Hill ili neko od mojih tadašnjih idola. :)
Imala sam svojevremeno u osnovnoj i svoj karting i onda sam tripovala po komšiluku da vozim Imolu ili Monzu :)

Nešto gde nemam šefa i radno vreme. Profesionalni sportista nisam mog'o jer me mrzelo da trčim subotom ujutru po kiši. Ne kajem se nešto mnogo.

A to vatrogasac, pilot, kuvar, vozač autobusa... Ma jes', sve trčim. Ko bi normalan to poželeo?

Хаха, Реме, могли смо колеге да будемо! :)

realno, ko zna možda mi se i ispune snovi, treba se još dosta jebati po faksovima i sranjima :)

Profesor, advokat, kriminolog.

id bre, niste uopšte maštoviti....

Želeo sam prvo da budem novinar. Posle želeo da postanem oficir i uspeo...Bolje da sam kod prve želje stao...

Reme i Peki,ako se uglavite u Cistocu,zovite.Hocu i ja da visim na onoj sipci pozadi za tu platu (2x vecu nego sto imam na ovom poslu koji obavljam).Kao bela posada bi bili atrakcija kao onaj jamajcanski bob tim:)

Oh, i novinar takodje. Na to sam se jako primala.

Столар. Ко Исус.

То брате. Ти и ја позади, Реме ће да вози и отвара оно позади за ђубре.

Kaži koja ekipa.... Ja vozim, a vas dvojica blejite nazad.... Au bre, ma bio sam ja pametno dete.

Astronom, ronilac, arheolog...

Tablicu na kamiJOnu bi zamenili sa "Lejkersajlija".