Prijava

Posvetili smo temu hrani. HRANI!
Nemojte tu da mi se javno ljubavišete, nego pričajte šta je'ete!

Онај сос од тулумби.

E, ako si im rek'o, Meš! Ja otvorim plemenitu temu, a oni je pretvore u "Ljubavni utisci i priključenija sa Revije"...

Ja ću je'm i kokice večeras, javlja mi se...

Dakle, ja KRMAČIM!

Dvosmislenost ti nije jača strana :))

Ok, 'vako. Umesto ' ubaciti slovo D ili B po želji. Ja sam toliko gladna da ubacujem D. Kad budem sita, računajte da sam promenila na B. Prosto k'o suljpa.

Moja omiljena tema :D - AJVAR namber van -
Sarma, punjena paprika, grah sa rebarcima, gravče na tavče i ostala variva...
Njoke sa gulašom, njoke sa kajmakom, sve vrste pita, da ne nabrajam sad...
Žganjci sa lukom, i crnim i bijelim, i kajmakom. Sva moguća suvovna :D
Baklava, hurmašice, štrudle, sa svim i svačim...
Slatko od šljiva sa orasima, slatko od dunja,domaći pekmez od jagoda i šljiva...

... i rezance s makom...
i onda zaliti ladnom pivčugom i podrignuti od sreće i zadovoljstva :D

Дуб, вворд! :)

Шта су жгањци?

HRANA!!!!!!!!!!!!!!!
gomboc! ajvar! KAAAAAJMAAAAAAK!

@Zapata: Pravda za fagocitozu!

Da ne zaboravimo pernate živuljke: piletina, ćuretina, fazan, prepelica, golub, pačetina, guščetina.

Mali omaž sisarima: krave, telad, junad, bikovi, ovce, janjci, koze, jarići, zecovi, srndaći. E, da - i žene su sisari, al' to je već priča za neku drugu gurmansku temu :D

Ja USISAVAM!

@dusan1001: Udaj se za mene! :P

močaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! pečenjeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! banjalučki ćevapiiiiiiii!!!!!!!! bilo šta, ali BILO ŠTA sa topljenim kačkavaljem preko!!!!! domaći leba, kajmak i paradajz!!!!!!!!!! sarme jeboteeeeee!!!!!! kineska klopa!!!! indijska klopa!!!!! libanska klopa!!!! italijanska klopa!!!! mekdonaldssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nedostaje mi kajmaka.

e da! i belo vino, pršutaaaaaaaaaaaaa i sireviiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
Sad će sezona, sadaaaa ćeee!!!!!!
Mada, krompir je majka.

Ja mnogo volem 'ranu...