Prijava

Ako si gadljiv na guzvu, u sirokom luku izbegavaj.

У, тотално сам гадљив на гужву. Кад идем на Аду, нисам гадљив на прљаву воду, али зато идем што даље од људи. Интересандно је да се 70% људи на Ади начичка у првих 500 метара, буквално се пењу једни другима на главу.

Banjica je onako budjav bazen, nema nekog smeka, mozda da vidis kakav je 25. maj posle renoviranja? Ja sam dole pre 'iljadu godina, utisak je bio ocajan, ali verujem da sada izgleda pristojno. Sve zavisi gde zivis, i koliko si spreman da se cimas. E da, u Pinky sam isao jednom na nocno kupanje. Sacuvaj me boze, samo mahovine sto nema!

На Коњарнику сам. До Бањице бих једино имао само један превоз (50). До осталих бих морао да мењам. У ствари, и до Пинкија имам само један, али, као што си рекао - буђав је.

ma jebo gužvu, ne može čovek ni da pliva normalno onda.... Znači što manje ljudi, a da bude sređen bazen.... Ne znam za Banjicu, možda naavratim neki put :)

Mozda se popravilo stanje na Tasu, kazem, nisam dugo bio, Churchy neka kaze ako vec ide redovno. Ja se secam da sam ludeo od guzve, ali kako mi je to bio najblizi bazen, i najcistiji, nisam imao neki izbor.

Ja bih preporucio 2 puta nedeljno umesto 3, od 3 moze doci do prezasicenja, deluje malo usiljeno. Ali ta 2 treninga odraditi junacki. Ne postoji bolji sport od plivanja, i sad mi je izuzetno zao sto ne mogu da stignem da idem. Ali cim se steknu uslovi, eto mene opet.

Можда си и у праву за два тренинга. Али да буду у фулу. И то стоји да је пливање најбољи спорт. У исто време јачаш кондицију (коју ја тренутно немам скоро уопште) и неколико мишићних група.

Е, мене реке мало фрикују. Не бих се усудио да пливам у реци никад. Знао сам човека који је цопина од два са два и јако добар пливач, али курац, повукао га вир и удавио се.

Samo jedna digresija, siguran sam da ce je Church ceniti, kao i svaku moju lovacku pricu. Elem, kad je bio onaj kontramiting protiv Slobe davne '95, krenem ja sa ortakom na Tas. Dan nadrkan, ljudi se skupljaju sa svih strana, napetost se oseca svuda. Elem, odemo mi na bazen, isplivamo se kao stoka, i tek kad smo izasli sa bazena, i ugledali ponovo one SPS spodobe sa transparentima, setimo se da je kontramiting.

Sustina je da tesko koji drugi sport relaksira toliko psihicki koliko plivanje, bez unosenja dodatnog mentalnog napora u to. A o fizickim aspektima je suvisno i pricati.

Pa ima toga, al nije Una toliko velika i nema mnogo virova. To je na većim rijekama, tipa Save i Dunava. Ja sam Unu i preplivavao i gazio :D Nema straha:))
Al se malo tripujem kad prelazim preko mostova, nema veze što sam dobar plivač :D

Pazi, na Tašu sve zavisi od dana. Nekad je gužva ne znaš gde ćeš, nekad ima dva'es ljudi. Zavisi realno od dana u nedelji i od padavina, utroak ili četvrtak kad udari neki kijamet ti je zagarantovano prazno :D Vikende izbegavam popodnevne termine tada je haos.
Jutarnji je korektan vikendom.

Ali ponovo ovo radnim danima od 6.30 - 8.30 tj ona tri dana mi zvuči vrhunski, i čula sam da je baš prazno...

Ja sam potpuno siguran da je prazno, koja normalna osoba bez obaveza ce da ustane u cik zore da bi isla da pliva?!? Znaci 5-6 ultrafrikova dokonasa, odlicno ces se uklopiti, churchy :D

Plivanje obožavam. Inače prezirem sport uopšte, ali plivanje zato obožavam. :)

Ja plivam samo uzvodno. U bazen, zatvoreni, nisam nikad išao na plivanje. Jesam išao da gledam vaterpolo, al to se ne računa :) U bazenu se osjećam čudno, mane nigdje drveća, i nekako mi tjesno, nema vodenih zmija, žaba i tako toga :D Ja navikao na to :))

Dube, niko ti ne brani da poneses od kuce.

Imaš fetiš da ti rečne živuljke plivaju oko intimnih delova dela? :)

Ne bih se kupala u reci pa da mi plate. A-a, not my cup of tea.

Морам овде да испричам једну, назови анегдоту, за коју је одговорна једна, мени веома драга особа. (да не именујем)

На питање зашто не воли да иде на базен, и зашто се уопште гади купања у језерима, адама, рекама, базенима итд. , добио сам следећи одговор:

"Гадим се зато што сви пишају кад уђу у базен/језеро/шта год."

Ја питам: "Па чекај, а како ти ЗНАШ да људи пишају чим уђу у воду". Нпр. ја никад не пишам у води, чак и пре туширања пишам, јер не пишам под тушем... Одговор је био:

"Па зато што се ја прво испишам чим уђем у воду."

Колико у тој реченици има погрешних ставова? :))

Ne bih se kupala u reci pa da mi plate.

Pa ne bih ni ja u svakoj. Živim u NS već evo 4. godina i još se nisam okupao na Dunavu.

Inače nisam u tom "Zapad je do jaja, u Srbiji ništa ne valja kurcu" fazonu, ali kad su bazeni u pitanju, baš takvo mišljenje imam.

Smuči mi se kad ti na pola bazena iskoči pripadnik "Batko, daćeš mi dva hamburgeri zdosta ketečapa" populacije i traži koji dinar. Cigani, mršte!

Slabo ima cigana sunce na bazenu, ko će od njih u bgu da da 400 kinti da se bućne :)
Neće da se bućnu da im platiš 400 kinti bre! :D