Prijava

Чек бре, тамо карта 400 кинти???

Kako gde, ja sam ganfere zapamtio.

Ali plivanje je skroz kul, ako želiš imat' tijelo seksi! :)

"Па зато што се ја прво испишам чим уђем у воду."

Pa vidiš ovo nije problem u rijeci :D

Ма пусти реку, типично је за ту особу био случај за базем и језеро. :)

Проблем је и у реци. Шта ћемо спишаћком која иде низводно од неког места које је узводно? :)

Пеки д џем
Чек бре, тамо карта 400 кинти???

Evo ti cenovnik :)
http://vukajlija.com/forum/teme/17170?strana=1#post_803471

Tulumbac
Ali plivanje je skroz kul, ako želiš imat' tijelo seksi! :)

Pumpaj, pumpaj! :)

Evo i za neupućene koji žele imat telo seksi:
http://www.youtube.com/watch?v=L7S4r1lz1QM

Džimi, pa izbistri se to, jer rijeka teče i teče i teče i teče... a bem ti Porodično blago.
Mislim da se prije rastvori u rijeci, nego u bazenu, ne rade u svim bazenima filteri kako treba. Kod nas na bazene idu pozeri. Kraj onako divne rijeke ne pada mi na pamet da idem na bazen u po ljeta.

Dub
Kraj onako divne rijeke ne pada mi na pamet da idem na bazen u po ljeta.

Ne bih da ti rušim sneška ali mi sve vreme pričamo o zimskoj sezoni i gde ćemo sad za koji dan :)

300 динара је превише... У Нишу је екстра базен (Унутрашњи, спољашњи плус они мали базенчићи са ђакузијем). Карта је већ годинама 100 кинти, мада мислим да је прошле године била 150... Оно, да је карта 300 као тамо, не би било 50 човека лети... Још месечна тамо 7000... Мени кева овде набави за Џ. :))

Ma već sam naveo gore, zimi se tovi, ljeti se mršavi :D Pa ne pada snijeg samo da Deda Mrazu lakše sanke slijeću na krovove :) Zimi sve miruje i čeka ljeto. Osim čistača ulica, oni ne miruju, njima je najgore zimi jer tad rintaju najviše. Al aj da ne spamujem.
Katja reče da u NS bazeni i nisu nešto, ja nisam čuo ni jednu primjedbu do sada. Al ne znam ni jednu djevojku koja ide, tako da je možda i zbog toga.

Дабе, а шта ћемо са силном канализацијом која се излива у наше реке? :))

Ne bih da ti rušim sneška ali mi sve vreme pričamo o zimskoj sezoni i gde ćemo sad za koji dan :)

Трве квлт пливачи пливају у залеђеној реци.
Ми пичкице тражимо базене и грејање. :))
http://www.youtube.com/watch?v=Pw0Tii3JZgo

Da bre, idemo odmah u finsku u saune i zaledjena jezera, na oproštajni odmor sa svijim srčanim mišićima :) Baš smo pičkice :D

Nije njemu frka biti u vodi, najgore je kad izađe :D

Bio sam danas 'vamo u Košutnjaku, karta je 200 dinara, mesečna je 2000 (znači džabalesku). Jedino je gužva bila mali problem. U svakoj traci je bilo pešes ljudi, pa sam ja sa ovim svojim rasponom ruku sve vreme morao da pazim da ne zabodem nekoga u glavu. :) Doduše bio sam od 12, kontam da je ponedeljkom, kad ima termin od 10, i sredom, kad je od 11, manja gužva. Ostalim radnim danima je od 12 do 2, a ima i vampirski termin od 7 do 8 ujutru.

Bazen je inače sasvim okej, što će reći nema mahovine, rđe i sličnih neprijatnosti.

Narode, izvin'te na brisanju komentara, ali je tema bila toliko ispamovana da me je bio blam da me povezu sa njom. Iskreno. :D

Sto se tice bazena, ja preporucujem jutarnji ili popodnevni termin na Vracaru, kome je blizu. Voda je topla, tusevi su pristojni i ima ih dovoljno, ormarici za stvari... Nije prevelika guzva, ako nije bas lepo vreme ujutro bude po 10ak ljudi plafon. Svlacionice, tusevi i wc-i su skoro renovirani, tako da je sasvim u redu. Pinki-nedajbozeevodaseprekrstim da jos jednom moram da udjem tamo. Hladno, mracno, odvratno. Na Tasu i Banjici odavno nisam bila, ono sto pamtim-HLADNO! Kosutnjak mi je ok, samo bude guzva.
Od onih van BGa, preporucujem Velike Crljane kod Lazarevca. Voda je topla, bazen je veliki, i karta je smesno jeftina (150din kad sam zadnji put bila). Jedini problem tada su bili tusevi (previse vrela voda, bazen je odmah do elektrane) ali kontam da su sredili.
Tent (Obrenovac) i Nis su isto ok, u Nisu zadnji put nije bilo tople vode.

Inace treniram plivanje, tako da nema gde nisam bila. :)

Zasto nekropostujesh dechko?

Zašto ti nekrpostuješ decxko?