Prijava

Ne znam ali znam kakva bih volio sahrana da mi bude. Sve sahrane se svode na to da budeš što tužniji i unesrećeniji. Jebeš to, vrijeme je za novu tradiciju. Većina ljudi vjeruje da kad umreš ideš na bolje mjesto, zašto onda tugovati? Kad ispraćaš nekoga, recimo kao u vojsku kad su se ispraćali, ljudi naprave veselje, pjeva se i pije. A na sahrane svi se snužde i pričaju tiho umjesto da uzmu da piju šta već vole da piju i pričaju zajebancije a ne da narod preko kurca dolazi da te isprati u vječna lovišta. Možda i da se prave godišnjice sahrana. "Ej, dobra je bila dejova sahrana, oćemo opet ove godine, možemo i jednom mjesečno da ih pravimo i da pričamo njegove fore?"

Ovdje gomila bolesnika koji se lože na maloljetnice a posle još kao nešta zamjeraju indijcima i kinezima.
Kobejnovanje mi je prihvatljiva opcija, ili da mi se ne otvori padobran, mada je vjerovatno najbolje u snu.
Ovako ipak ne bih
http://i1.ytimg.com/vi/LJiltZiNoVE/hqdefault.jpg

bojm se ajkula, tako da bi verovatno bilo kul da me iscepa velika bela

polako i bolno u hladnoj,vlaznoj i mracnoj prostoriji udarajuci se tupim predmetom u glavu

Štiteći mitraljeskom vatrom povlačenje svoje čete, ali i erotska autoasfiksija zvuči primamljivo.

зна се, 2 добре ескорт пичке, згутана вијагра и кокс на послужавнику... па докле издржим, док ми не стане чука

bojm se ajkula, tako da bi verovatno bilo kul da me iscepa velika bela

Stradao Pezos od gej ajkule.
http://poorlydrawnlines.com/wp-content/uploads/2013/05/great-pinks.png

A dobro, pseto, to bi onda bila definicija trenutne smrti, ne bi se mučio, eehehehe.

Na nekoj južnoameričkoj plaži, nakon upozorenja o cunamiju, dok svi paniče a ja sunčam jaja. Al' prvo da me prsne malo voda po nogama i grudima, da me ne preseče srce od 'ladne vode odjednom.

Са осмехом на лицу. Нема лепше смрти од оне када са овог света одлазиш задовољан.

И оно што је горе Мехмед написао - ако већ неки верују да након смерта иду на боље место, чему онда толико кукање и плакање? Додуше, има ту и онај фактор - ако не плачу за тобом или те нису волели или им ниси ништа оставио.

Da znam da sam nešto ostavio iza sebe. Pri tom ne mislim na kuću, imanje ili porodicu

Da napravim tolko sranje da novine pišu o meni minimum 7 dana.

Ukrao Vučićev auto disejblovo vazdušne jastuke.
Vozio 150 u centru grada
U špicu
Pokupio rendom plavušu i reko bi joj da je ovo Vučićev auto, ona uđe i počne mi ga safta.
Onda 170 ko Cokula Ustanička, bulevar revolucije i kroz onaj prolaz izletim u knez mihajlovu i izbegavajući ljude šutnem plavušu napolje da preživi.
Pa onda pun gas skrenem desno naglo i zapucam se svom snagom u konja na trgu republike.
Ako i onda preživim panduri koji su me jurili će me dokusuriti.

VOLEO BIH DA UMREM U SNU KAO MOJ DEDA A NE VRIŠTEĆI KAO PUTNICI U NJEGOVOM AUTOBUSU

hahahahah boxer.

Voleo bi da umrem dok mi se tri ribe otimaju oko penisa za penis.

edit: U PENISU

VOLEO BI DA UMREM DOK JEDNU JEBEM A DRUGA MI PUŠI

Jebi ovu prvu nogom, tako ti ostaje kurac za popušiti

Volio bih da mi neko saspe metak u vugla ali tako da ga gledam u oci dok to radi pa da ga onda mucim cijeli zivot preko savjesti, da na kraju ode u kurac ko Roskoljnikov