Prijava

Npr. Vincent Cassel, ali ne zbog lepše polovine.

AAAAA, idi bre... ja kad bih baš morao da biram, tražio bih neku lepšu lepotu, a ne francuskog idiota.

kako se zove onaj pas boginje hel?
e, sa njim bih volio da se mlatim, da pobjedim, ali pošto on ima otrovne kandze i pošto me je prije toga porezao preko lice, umrem. onda mi pridje valkira, graciozno, i pokuša da me odvede u valhalu, medjutim, ja znam da su valkire kurve i sa takvim zenama nemam posla.

Naduvan, slušajući ruts rege, a može i neki dab. Toliko.

ja bih volio da me ingrid bergman udavi u snu.

Nekako teatralno.. Junacki..
Ne bih voleo u krevetu iako kazu da je najbolja smrt..
I nikako ne bih voleo u kupatilu. Kao mali sam gledao nesto i video neka ubistva po kupatilu i uplasijo se.

Као осамдесетогодишњак. Са чашом вина у рукама и курцем у устима неке двасетедогодишњакиње

Тирион мађија

kako se zove onaj pas boginje hel?

Mislim da se zove Garnr, ili tako nešto na fazon grngrbr... A šta imaš protiv Valkira? Svejedno idi pa bludniči s njima, pre nego što dođe Ragnarok. Fenrir stiže, uživaj dok možeš...

Romantičar nikad ne odbija ruku Valkire.

možda ako si vikingški romantičar. oni pomjeraju i prevazilaze sve granice onoga što mi smatramo da je romantično.

Ja sam slovenski romantičar, šta Germani znaju o granicama... Samo da ih postavljaju.

e, poslao sam ti poruku na fejsbuku.
haha, da!

haha, gledao sam. ono što mi je prošlo kroz glavu "liči na erika adamsa frontmena menovora."
druga stvar, mislio sam da ovaj hojanes gerts neki dev umjetnik, onda sam potražio neke druge slike na kojim je imala još više testosterona :) ispade johanes dzentlmen prema njoj.

da, još samo da je imala sklopljene ruke. haha sada skontah ovu pozu

Или, џиновски астероид иде ка Земљи, нема нам спаса, али научници су смислили један начин! Ја за то време радим на нафтној платформи на Пацифику, шеф ми је луд ал јебем му ћерку, опааа. И некако они изаберу њега да иде на тај камен, јер је најбољи бушаћ на свету и да поведе своју екипу, избуши га, стави нуклеарке у њега и канда то ће да ицепа камен и проћи ће поред Земље. И ајде, одемо ми тамо кад оно нешто се ујебе и један мора да остане на камену да се жертвује за спас Земље, и ајде, ја ћу, мада матори пробао да ме превари и остане он, курац, не дам! Пребијем га и вратим на шатл, они побегну ја сам на камену, гледам Земљу по последњи пут, мислим на моју драгу, зажмурим, стискам дугме, цео живот ми пролази пред очима

Neko nam je gledao Armagedona? :D

Pa kako je tebi to jednostavno, samo treba da nađeš nekog dilera i mp3 plejer, i završio si posao. Čak... mogu ti pomoći, samo ako hoćeš

Ako moš da mi nabaviš heroin sa kojim cu da se izbodem u venu onda sam ja završio posa! Pošto već imam dva telefona i na oba imam tu pesmu :)

P.S. Šalji na pp ako nadješ pošto ovde ima drugi da mi otmu to što nabaviš

Želeo bih da odapnem jebući neku vrh pičku al onako zguza i da me infarkt strefi zbog toga što krv iz mozga preusmeravam na ruku kojom joj pljeskam guzu.
Želeo bih da umrem srećan i u snu jer sam prazan kao šuplje govno. Da imam sve pare i sve mogućnosti ovog sveta, ostao bih prazan i dalje.
Blaaa Bllaaa
Sranje vam tema!

Као осамдесетогодишњак. Са чашом вина у рукама и курцем у устима

Pa ti nisi normalan, neće ti biti do toga kad budeš imao osamdeset godina :)