Prijava

Jebo te, Djankoza do'akao sistemu!

ako hocete da vidite gremlina kako umire, najbolje da probate da ga udavite. :)

Od side, jer jebem!

Pa naravno, bolje umreti kao jebač, nego kao seronja.

Верујем Отрове да би се Јеричо појебао с тобом само у том случају, да ти пренесе своју сиду.

Zato ovce nemaju te bolešćure, jedina polna bolest od koje ja želim da umrem su rogovi ljubomornog ovna.

Живим као јебач, умрећу као јебач. Сенека.

Želim da umrem kao žrtva snimanja snaf filma.

Као самурај :)

Vol'o bi da zivim jos 100 godina, i da probam sve sto mi zivot pruza.

Волим секс и од њега ћу умрети. Катон Марко Порције.

Duncane, teško ćeš umreti od sexa ako doživiš sedamdesete ili osamdesete. Možda uz pomoć vijagre.

Гледајући то на неком вишем нивоу свести.......као Милош или Лазар на Косову.....за неке више идеале..

http://www.youtube.com/watch?v=LuoJZVFRuQk

„Кад се човек роди, цео свет се радује, а само он плаче. Али треба да живи тако да, кад умре, цео свет плаче а само он се радује".

„Нисмо бирали ни земљу где ћемо се родити ни народ у коме ћемо се родити ни време у којем ћемо се родити, али бирамо једно - да ли ћемо бити људи или нељуди."

„Кад би оснивање наше независне државе и њено одржање и напредак били могући само злочином, ја бих пре пристао да нестане не само велика него и мала Србија и сви Срби заједно са мном, него што бих пристао на нељудско и нечовечно. Ето то је за мене Косовски Завет и опредељење за Царство Небеско".

„Свети кнез Лазар није против живота на земљи нити против царства земаљскога. Али кад већ треба једно да се губи, боље изгубити земаљско него небеско".

Блаженопочивши, Патријарх Павле.
----------------------------------------­-----------------------

Qualis artifex meretriceo! Neron

U snu. Najlepše.

Slazem se sa Dzerikom.

Mene najviše brine pad sa neke velike visine ili davljenje, iako dobro plivam. Mislim da ne postoji ništa traumatičnije...

Marinkica

Duncane, teško ćeš umreti od sexa ako doživiš sedamdesete ili osamdesete. Možda uz pomoć vijagre.

Дупли налог од?

Фелацио ме је одржавао током тешких времена, кунилингусом сам се често забављао, поза 69 је оно од чега желим да умрем.

Платон- Држава.

Umrecete bludnicenjem sa polunevinom.

Pad sa velike visine je i ok, manjkaš odma'. Jebeno je sa "srednje" visine gde postoji mogućnost da ne umreš odmah nakon pada, nego izda'neš posle nekog vremena. To je zajeb.