Prijava

Još jedna tema o jebanju, a zatvorili ste temu za izjelice.

Vratite im temu "Jeбanje" u poslednje aktivne teme kako nas po ostalim javnim temama ne bi jeбali u mozak.

celtu dozlogrdilo.. lepo je to...

elem, prvo - čet: vako, wlex88 je davnih dana dao predlog za bolji i funkcionalnji čet (prokopaj po forumu ima negde ta tema) i odbacili ste taj predlog, ne znam zašto, bio je stvarno odličan. čat koji ima glavnu sobu i privatane sobe što ga čini funkcionalnijim, jer na ovaj čet kad odeš ne znaš ko šta s kim priča i to smori ljude...

dalje - jebači: meni ne smetaju. čini mi se da na sajtu postoji gomila mnogo većih, što ivana reče "morona", od ovih jebača. preteraju samo kad krenu da jebu u ozbiljnim temama, ali to zaista retko rade... inače ih zaista ne primećujem, a u nekim momentima su mi i simpatični. simpa mi je kada ulete sa svojim đeni zeve "ja jebem" u neku svađu ili raspravu nekih paljevina, to me uvek nasmeje...

verujem da ovaj sajt ima mnogo većih problema, a bavljenje ovim momcima je kao bavljenje cecinom optužnicom dok nam mišković krade pare... eto...toliko...

све је почело пребацивањем игара у мрак! Ја сам тамо волео да спемујем и да са мном то раде људи који су блејали тамо...

Међутим тамо нема никог никад

Чек, ти хоћеш у ствари да кажеш да све што вама треба је пажња? Ако је "јебање" интерни фазон, чему онда потреба да се шири ван одређеног круга?

Када су "игре" склоњене са листе активних тема, сви су поздравили одлуку, јер је форум, реално, постао прегледнији, на уштрб отварања једног таба више ако оћеш да се играш.

Мени "јебање" конкретно не смета, али уме да се отме контроли и претвори у "оргијање", што је ипак спам.

aaaaa konačno se neko setio da pomene te morone! Da izvinu moroni.
A čini mi se da misle da je to duhovito.

Ја кад сам једном написао сличну ствар, пола сајта ми се попело на главу и рекло ми да не смем да вређам људе, те да то није примерено.

Ko im kriv kad čine takve stvari, pa se pronalaze.
A inače, meni teško da će se popeti na glavu. Teško je izvesti tako nešto preko interneta.

A inače, meni teško da će se popeti na glavu. Teško je izvesti tako nešto preko interneta.

Нисам мислио буклвално.

Kelte, čemu ova tema? Što mlatiš prazna jaja više?
Ljudi se zajebavaju i kraj. Koga boli kurac?

čekaj malo... ako ja negde napišem "99% ljudi ovde su debili", oću li biti gagovana?

i da ponovim

verujem da ovaj sajt ima mnogo većih problema, a bavljenje ovim momcima je kao bavljenje cecinom optužnicom dok nam mišković krade pare...

Чек, ти хоћеш у ствари да кажеш да све што вама треба је пажња?

Не брате, само хоћу кад напишем негде где смем нешто што се неће сматрати спемом... и да се са мном неко игра... Раније сам долазио и упадао на игре са "бзбз ззбз" и увек ми је неко одговорио, спрдао се са мном... сад нема никога три сата ни мајку да ми опсује... А кад напишем ЈА ЈЕБЕМ, увек је неко ту, или да ми стварно псује мајку, или да настави за мном... ето... јебему миша ВРАТИТЕ ИГРЕ!

ЕДИТ:

сви су поздравили одлуку,

Немој да причаш глупости, многи су се изнервирали због тога... Неки којима је то било интересантно, више нису ту отишли јер и смара сајт... Тако да није ни то тачно... Ја први нисам поздравио то

Нисам мислио буклвално.

Ni ja.

Хвала Ивана. Нисам знао да се "морони" не рачуна у увреде. Сад ћу то константно да убацујем у коментаре...

Немој да причаш глупости, многи су се изнервирали због тога...

Ок, ово "сви" није тачно, али већина се сложила са одлуком. Него, јел толико тешко отворити нови таб?

Неки којима је то било интересантно, више нису ту отишли јер и смара сајт... Тако да није ни то тачно...

Ако је неко отишао због тога, није му ни било место на Вукајлији.

Uterivanje pravde na Vukajliji? Pa ja sam davno shvatio da je to ovde nemoguća misija, samo ti preostaje da odeš da gledaš Leu Kiš.

Jebeš ovo, daj vratite Mogšinu temu.

Ако је неко отишао због тога, није му ни било место на Вукајлији.

То би војтек било исто као кад би укинули дефиниције и онда ти напустио сајт јер те исти смара... али не конташ ти то уопште... како да ти објасним...

То би војтек било исто као кад би укинули дефиниције и онда ти напустио сајт јер те исти смара... али не конташ ти то уопште... како да ти објасним...

Ти поредиш "каладнот бр. 666" са дефиницијама? Слажем се да неке у последње време квалитетом не престижу поменуту игру, али се ипак зна шта је битније.

Oni koji arče ovde, ne arče u pravom životu. Istina je surova, nećeš jebati...

- Опет су закључали тему ''Јебање 2'' на форуму! Ааааа! Ајде да се удружимо и свима да кажемо да ми ЈЕБЕМО! Да им испамујемо сајт!
- Све је то океј, али... Нећете јебати.

Oni koji arče ovde, ne arče u pravom životu.

Pošto ja ne arčim ovdje, ispada da to radim u pravom životu? E veće neistine dugo nisam zamislio..

ivana, stvarno, ali stvarno nije u redu da članove nazivaš moronima. jer svaki put banujete nekog za vređanje, iako je to možda samo bilo njegovo subjektivno mišljenje da su neki ljudi pederi, pičke, kreteni, retardi, budale, i sl. stvarno nije lepo....