Prijava

Лоше је што причате како вас укењало, о томе се ћути, навлачите урок!
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_02/crystalball_468x317.jpg

Ne možeš od sudbine pobeći...

Tu si u pravu, računi uvijek stižu :)

Mene nije "loše ukenjalo", ima i pozitivnih ishoda.

Не не мајо, мислила сам на то како вас посрала срећа. Мене никад на пример није зауставила полиција за годину дана возикања скоро сваки дан. Или су непосредно пре мене неког зауставили, или ме не виде да јурцам или се баш задеси да успорим због нечега (семафора, пешака, неког испред мене) баш кад ћу наићи на радар. Да не причам што ми се десило да гомилу пута заборавим да уплатим паркинг, а нем ниједну казну. Морала сам да испричам, ал контам да ће ме већ сутра однети паук што сам паркирала на псеће говно :)

mylyca

Лоше је што причате како вас укењало, о томе се ћути, навлачите урок!

Sujeverni stvore. :P :))

Ja nemam srece ich.
Doduse jednom sam pala sa grede slomila obe kljucne kosti. Sreca je bila sto nisam slomila vrat (tako mi doktor reko aj sad vi meni recite de je sreca)
U hali pionir sam se zakucala u ono staklo na klizanju, sreca je bila sto nisam polomila pleksiglas. Ali sam ga izbalavila profi.
I tako. Imam samo sitne srece u velikim nesrecama :)))

Није то сујеверје, то је везано за неке друге ствари. Многи људи ти на такве приче несвесно пожеле зло и завидни су, по принципу ''јебо маму, како мени никад тако, који си ти усер'', а сви знамо колика је снага мисли :)

U stvari, sve se svodi na razmenu pozitivne i negativne energije, je l' tako Mylyce?

Ja se slazem, sve se svodi na energiju, kuku mene! :)
A, sad bez zajebancije, bas stvarno to mislim.

Darling, omašila si temu. Narcisi su na drugom mestu :)))

Не баш мрмуне, пошто не постоји позитивна и негативна енергија, само јача и слабија. Она коју човек може да поднесе и она коју не може, па му наноси бол и има лоше последице :)

Tačno, ljudi se boje da ispričaju kada ih zavali nekakav pozitivan splet okolnosti. Ko' da će neko to da im oduzme?!

Nisam, bas sam 'tela svuda da se pofalim kako se sve svodi na mene. :)))
A vidim i vi se slazete. :))

Ne, sad ozbiljno. Milica je potpuno u pravu za ono sto je rekla za snagu misli. Treba da budes mnogo jak i imas mnogo energije da odagnas snagu te negativne energije koju izaziva zavist u ljudima. To se vezba celog zivota, a posebno je tesko ako si jos empata, pa upijas tudju energiju. Meni se desavalo da se posle samo razgovora sa nekim ljudima osetim iscrpljeno kao da sam na samrti. Kad to shvatis, naucis i da se branis od toga. E to je sreca.

Postoji i pozitivna i negativna energija. Ako je grejanje -pozitivna, onda je hlađenje negativna energija. To ti je aksiom.

Ko' da će neko to da im oduzme?!

Мајо, ниси ни свесна :) Наравно да може да ти одузме, је та срећа ти не припада, она не припада никоме. Само се курва, гужва душевне постеље и наплаћује бездушно ко и свака курва! :Д

Edson Arantes do Nas

Postoji i pozitivna i negativna energija. Ako je grejanje -pozitivna, onda je hlađenje negativna energija. To ti je aksiom.

Evo, Mylyce, lepo kaže čovek.

Није, зато што и од топлог има топлије, што значи да је то мање топло уствари само више хладно него топлије. Тако да, све што постоји је сачињено од контрадикција и баланс најквалитетније покреће.

Fora je sto ljudi misle da na svetu postoji odredjena kolicina srece, i da, valjda, kad ja capnem od tog komada, nekom drugom ostane manje, i mnogo je tih koji bi da se tepaju za tvoj komad srece ko za parce pice; ogranicena razmisljanja, te sve sto zamisljaju takodje postavljaju sa granicama. treba neko da im pojasni da je sreca neogranicena i da ne mora da je kradu.

Mora da se zasluži.

Mili, to je za tebe ipak apstrakcija. Kada energija mijenja iznos, mijenja predznak. Jebiga, fizika. Jesi čula za sinusoidu? Nego, reci mi dali si ti ova ljepotica na avataru ti?