Prijava

ma ko zna odakle došlo..to se samo s vremena na vreme pucalo..tako bez rezona, koliko da daš do znanja drugoj strani da si tu...posle 5 dana ne obraćaš pažnju na to pucanje....

Ja sam imala srece da je izmedju 96GSP(dvodelni) i neke rupchage 3x3x3 (koju niko nije obelezio) bio trotoar, taman toliko shirok da na prstima moze da se stoji..
Ali je bilo neprocenjivo kad je bas proso, a od prekoputa ljudi sa poluotvorenim ustima mi aplaudirali..

ja sam imao sreće da se sruši samo polovina vikendice u kojoj sam spavao mrtav pjan, nisam ni provalio dok nije počeo ladan vetar da duva...ozbiljno

1. Sa 4,5 godina sam uzeo neki ipsitivac, na jednom kraju je stipaljkica, koja je zicom povezana sa ispitivacem sa iglom..I ja genije stavim stipaljku na uzemljenje u stekeru, a iglu nabijem u steker...ZNam samo da sam se posle sekunde nasao na zidu iza mene..I samo iskocila sklopka koja je burazeru ugasila komp :D

2. Prosle godine..Spustam se ja niz 'Bagdalu' brdo u Krusevcu veoma strmo...I ja vozim bajk i moj drug iza mene.. vozim normalno desnom trakom, a u levoj kolona...I neki kreten krene da preticekolonu...i ja sam mozda 2 metra ispred njega zakocio naglo, drug zamalo da me pogodi otpozadi i unese u kola sva sreca da je imao disk kocnice...

Sto znaci, imam srece sto sam ziv...

Имао сам среће што нисам погинуо малопре, кад је нас пет село у ауто са јараном сумњивих возачких способности. 'Ладно је лик покушао да се окрене на сред магистралног пута и 'ладно му се ауто угасило на средини и стајало онако неколико минута колико је он покушавао да упали. Све то на тридесет метара од скретања. Усро сам се.

Kad sam imao neke 2 godine, bilo leto preko 40 u hladu, napolju bila gajba sa pivom, valjda zaboravili da je sklone sa sunca, i ja sednem na gajbu i flaša eksplodira i onda domino efektom eksplodiraju sve do jedne...a ja prošao samo sa manjim ožiljkom.

A pre neke 2-3 godine, ja i dva druga se vraćamo iz Mitrovice za NS, bili kod nekih bičarki, mrtviiiiiiiii pijani, ne mož da hodamo, a ove nas oterale nisu nam dale da prespavamo kod njih, i to je bila ubi Bože vožnja, mrkli mrak neosvetljen put, ja ugasim svetla i pređem u suprotnu traku, pa vozim tako stotinjak metara pa onda opet upalim svetla i vratim se u svoju traku, pa tako nekoliko puta, pa onda kad u daljini vidimo kola isto ugasim svetla i kad se već približimo onda upalim duga!
Pa kad smo stigli do Iriškog venca dam drugu kola, a on još grđi od mene, kad je počo da ga dere po 150-160, ni ja nemam pojma kako smo mi uopšte živi i zdravi stigli kući---aj što smo mi mogli da najebemo, nego smo mogli da ubijemo nekog ni krivog ni dužnog. Od tad kad vozim, bukvalno ni najmanji gutljaj alkohola ne pijem, niti jurcam.

Pezose, jes ti pisao grafite po Petrovaradinu?

Jok. Ne znam ni da ima koji grafit po petrovaradinu, osim onih FIRMA i ostalih na tu variaciju

Ima na nekoliko mjesta Pezos, ćirlilicom.

Hah, nisam baš tolki lokal patriota :)