Prijava

Нисам имао среће...

dzanke nema komentar ne mogu da verujem!

Imamo sreće da Džanko nema komentar!

Имам коментар: Жао ми је.

Jbg, proslo je od tad evo 12 godina, ali....

A đe je bilo to pucavanje? Čuj, pištolj za krtice! Kuku majko.

U Svrljigu, mestu na 30 km od nisa

Обрисао сам пар коментара, пошто у ствари и није био спам.

@ 22

jbt sad sam procitao tvoj post da se sjebes :S

Pre dve-tri godine sam polomila domali prst leve ruke na gajku od FARMERICA!
Cimnula i-moj prst se samo zaljuljao i iskrivio tamo 'di ne treba...Ovo je malo da se smejete :)

Ali sam zaista imala sreće (posle govnjivog nesrećnog perioda) kad smo i sin i ja ostali živi tokom njegovog rođenja.

mene sluzi nekako sreca u ljubavi :)

krenemo ja i ortaci u ns na neki koncert i pokvari nam se auto..
stanu dve ribe da pomognu xaxa i ja se skontam sa jednom....trajalo 3 god:)

sad se situacija malo promenila...
izlecemo iz 73ke u batajnici ja i jos neka cica i trcimo na lastu za pazovu fala bogu zbrise nam ispred nosa nas dvoje sami cela stanica nasa:) i tako i dan danas posle 7 meseci:)

EDIT: igramo riziko ja ming i jos par ortaka...ming taman zamenio dve iste i dzokera i digo jos na kontinent..napada me na teritoriju koju branim sa cirka dva tenkica protiv pune sake njegovih ..naravni izgubio je i skak'o do plafona

....да цигани који су ме данас јурили ножевима били спорији од мене....

Daj bre cigani su najvece picke jedan kamen da si uzeo preokrenuo bi stvar u svoju korist

Mogu i 3 noza sve je to stvar uma

par puta...za vreme rata...ovog poslednjeg...ležao na nekoj livadi i sve vreme se okretao, ne mogu da nađem polozaj da spavam...i odlučim da se okrenem skroz, tamo gde mi je glava da mi budu noge..samo što sam se okrenuo osetim kao neko cimanje u nozi, desnoj..pogledam,krv...pogledam malo bolje, spizdio me metak...ništa strašno, okrznuo me...par trenutaka pre toga tu mi bila glava...

posle dva dana upadne bomba u rov, ali bukvalno između mojih nogu i ne eksplodira..kinesko sranje...

i još jedna situacija kad se rat završio...tu sam baš imao sreće, al je duga priča....

cenim da sam svoja "tri puta Bog pomaže" istrošio, ako pukne neko sranje opet, prvi sam za odstrel...:)

Imam srece sto nemam kinte za neki bolji auto nego vozim juga.

Ahaha zavisnik objasnio sa spavanjem.

Imao je i moj ćale sličnu situaciju u ratu, kad je jedan vojnik stajao na nekom mostiću, ćale mu rekao da se pomeri odatle i posle par sekundi neko spraši rafal iz mitrajleza po mostiću. Što je najcrnje, to je bio PA mitraljez što znači da od njega ne bi ostali ni zubi.

Ja se jednom uhvatio u školi za gole žice, srećom ortak me povukao za rame na vreme. Ovaj drugi mi nije verovao da me tresnula struja, pa se i on uhvatio za žice.

Elek, tog drugog ste trebali da ostavite....ko ga jebe ...:)

bila noć bre, mora se spava...

Samo da znaš kolika je bukva nikla na njegovom grobu. Šalim se, posle došao domar i izolovao žice.

Zajebani kalimerosi, vide i po mraku.