Prijava

До двадесете ћеш да их промениш још шест пута

Више од шест, само што је логично да ти то сад не схваташ, јер имаш 16! Мислим схватићеш једном

едит: Ово је било упућено Менталном

Biće da jesi.

Мислим да се слажем, јер још увек висим на овој теми.

Ja mislim da su moji trenutni stavovi u redu. A to što imam 16 godina nije toliko bitno. Koliko ljudi ima koji ceo život nisu skontali neke stvari.

ОПЛОДИ МЕ ДУХОВНИ ВОЂО! Шта мислиш, зашто су у античкој Грчкој пунолетсво проглашавали након 30 година живота?
Кад порастеш видећеш да ови ставови немају везе са реалноћу већ со хипергигамегаљољ, и тако су некако утопистички.

Možda promenim, ali propušiti neću. Probao sam, kao i svi. Par meseci sam pušio i skontao sam da nemam keša, smrdim i ne merem mnogo da trčim. Nije mi bilo preterano zanimljivo.

kizo

Nevjerovatno. Tako moćan izraz kao što je "smožditi" je samo jednom definisan. Kud ide ovaj svijet.

ААааааа.. штета... Тедох да дефинишем и видех да је дефинисатор дефинисао тај појам онако дефинитинвно.

Da, nema šta da se doda ili drugačije kaže.

I nacrta ti ono?

Da serem malo i ja.

Нацрто. Ено на другој стани.

Mene samo zanima šta će Fejzbukmanijak odgovoriti ovom zločestom Tulumu.

Jebeš mi mater ako ovaj Mentali Distjurbd nije koala, ili tako neki panda.

Pande su zakon!
I koale!

Славко откуцао сам поголем текст и кликнуо пошаљи и сконто да ми модем рестартован, јеби га отишло све што сам написао, ал ево могу да се сетим неких најбитнијих црта!

Тулумбаћ је остављао коментаре на две моје дефиниције, од којих је једна била ненамеран плагијат, нисам успео да је нађем у претрази, и друга која је била свесна копија дефиниције са насловне за коју сам ја сматрао и сматрам да је голо говно... оба пута је то радио са неким незанимљивим покушајима да буде духовит, рецимо сличан хумор има Блек Хол... значи ако имаш нешто да кажеш мојне глумиш духовитост него човече удри директно, као ја!
Е сад, има једна сахрањена дфиниција где сам ја слично овоме написао у коменту, кад је нађем линковаћу да дам и пример онога што сам овде рекао!

Meni se sere od Borisa Tadića.

Е курац Славко сад нађох то и видим да се ти ложиш на такав хумор... јеби га шта да ти кажем.... и даље те готивим...

http://vukajlija.com/jel-cujes-da-pucka-nesto/236988#comment_688459

A jebiga :(
Nađe me čovek nekim komentarima, šta da ti kažem :)

Није поента дал су у реду или не. До двадесете ћеш да их промениш још шест пута. Можда и пропушиш.

i vi ostali u 40 oj ima da se pitate ko ste bili u 20 im. Mozda postanete i gejevi :)
Elem meni se sere od trolovanja teme. Sere mi se od ovog vremena. Muka mi je od opasnih riba i jebacica i opasnih frajera i jebaca. :)

Добар је Тулум.

i vi ostali u 40 oj ima da se pitate ko ste bili u 20 im. Mozda postanete i gejevi

Јано само сам у дваес другој променио мишљења и неке погледе пет пута, а не до четрдесете. У границама нормале, мислим да је то добра ствар;)

Мука ми је од људи којима стално неки курац смета.

Пеки јесте он ок лик, не кажем, али јебо те ако неко напише нешто и то буде плагијат, не запита се он да ли је то намерно или није... Ја са аутором Звекете никад нисам имао неки контакт овде као са неким члановма, али смем руку у ватру да ставим да није написао намеран плагијат, једноставно није такав лик... е сад да ли то даје за право Тулуму да такав коментар остави на тој дефиницији! Е то је по мом мишљењу просеравање, зато га и метнух овде... етоо. ја више на ову тему нећу писати

peki ne spemuj :)
da te ne bi banovali
meni se sere od cinjenice da ne mogu da ugrejem noge.

Jano, još uvek imaš najbolje noge na sajtu.