Prijava

Evo jednog mog testa.

http://i55.tinypic.com/j5fu3l.jpg
http://i52.tinypic.com/2cqxme1.jpg
http://i53.tinypic.com/2ccpj0g.jpg

5 Ad hoc definicija, prve gluposti koje su mi pale na pamet, nijednu nisam smisljao duze od 5 sekundi. Sve su bile u plusu, ako se dobro secam, i to u proseku 15:5, nakon sto su mi neke obrisane, a neke sam sam obrisao. Neka zakljuci ko sta hoce.

5 Ad hoc definicija, prve gluposti koje su mi pale na pamet, nijednu nisam smisljao duze od 5 sekundi. Sve su bile u plusu, ako se dobro secam, i to u proseku 15:5, nakon sto su mi neke obrisane, a neke sam sam obrisao. Neka zakljuci ko sta hoce.

1-4 si imao od mene, odlično se sećam jer sam pomislio ŠKK, verovatno je neka zajebancija.
Ja sinoć napisah neki vic, i bio je najocenjeniji na prvoj strani, što pozitivnih što negatovnih ali za nekih pola sata, skoro tridesetak poena, i komentara pun kurac koji su ukazivali na to da je vic, ali opet je bila u blagom plusu. Ne sećam se da mi je neka definicija u poslednje vreme imala toliko ocena.

LJude ne zanimaju neke standardne stvari, naslov mora biti ekstravagantan ili krajnje neobičan da ti izazove efekat u glavi "šta bi koju jebenu pičku materinu moglo biti ovo govno ili ovde mora da je u pitanju neko opasno pamprčenje". Masa više voli da zatefteri minus na nekog čak borisa ili fejsbuk nego što će oceniti naslov tipa proseravanje ili šetanje u šumi pička strinina.

Tarot je to da sve te manje više usrane defke prolaze u najmanju ruku sa skorom pola + pola minus što govori o auditorijumu, ta ista publika koja pluseve daje na ove šitine, zdravorazumski gledano, deli minuse na ove malo kvalitetnije ili smislenije defke osim na ove uber super sa jebanjem i pijančenjem gde po inerciji ide plus...

Nemam pojma, sjebana je ta cela priča...

LJude ne zanimaju neke standardne stvari, naslov mora biti ekstravagantan ili krajnje neobičan da ti izazove efekat u glavi

pa da, pola defki se izvali po naslovu da je glupo, a da bi procitao nesto mora da me zainteresuje.

Kornišoni · Ništa pre braka.... · E, i ja vama/tebi baš · seljacko rumenilo · Nekako je buđavo.... · Pasti u zevdah · Smrad · Idealan suprug novokomponovanih domaćica · Je l' silazite na sledećoj? · Pusti me bre · tegle ajvara · venčanje u crkvi · Pljagati · lomača · Izbacio karlicu iz ležišta · Kako ga kenja.. · Diskretan kao kurva · Krknek · Krvni sud · Voda vazduh hrana i internet

trenutno stoji to u ponudi. procitacu kornisone i teglu ajvara. mada ove naslovi su i zanimljivi za razliku od nekih

pasti u zevdah se izvali odma sta je neko zeva. hm. brao. moj savet ne citati

ахахахахахаххахахахахахха
ја се извриштах на оних пет, што си брисао??!!! :)))

е јеси се изрекламирао. поваљујем

Pa nego leksi, za'valjujem :) i ti se dobro izreklamira, povaljujem :)

Ljudi, moraju prvenstveno da se srede čitači definicija. Ja sam ovde već jedno dobrih 5 meseci, i najviše ocena što sam dobio je 100 (ŠKK ?!). Uopšte ljudi više ne čitaju definicije, i to, čak iako čitaju - ne ocene. Mora da se sredi to. Jebote, postavio sam definiciju danas u toku dana, negde oko 6, sad je gledam, ima samo 26 ocena (od preko 70000 autora, blago meni).
Što se postera tiče, cela opcija treba da se ukine, meni se zgadi život kada uđem u postere. I definicije su golo govno. Od 100 definicija koje se postave 95 su sranje. Daj, nemojte svakoj budali davati da definiše... Opciju definicije potencijalni autor treba da dobije tek posle 10-15 dana TEMELJNOG iščitavanja i REALNOG ocenjivanja definicija. Toliko od mene.

Druze,PrankMastere,ja sam metar dana na sajtu,i mogu ti reci,NE NERVIRAJ SE ZBOG TOGA STO TI DEFKE PROLAZE KAO GOLOGUZ KROZ TRNJE!Da li Ti ocenis svaku defku koju procitas?U pocetku sam se nalupao minusa kao nezdrav,samo cekam da mi daju etiketu hejtera,sada ne ocenjujem sve.Po nekom kriterijumu,mozda pises defke koje "nit'smrde,nit'mirisu",pa ih ne ocenjuju,sto se mene tice,takvih je brdo.

Slažem se sa Jezivim, inače ja sam ovde od februara, i najviše ocena što sam dobio je 650, sad, a što se tiče ostalih defki, vidim da sam u poslednje vreme u dosta boljoj situaciji nego mnogi autori što se tiče broja ocena.... Naravno ima i defki koje vidi manje od 30 ljudi, ali većinu vidi čini mi se između 40 i 60 ljudi što je sasvim solidno za novu verziju sajta

Мени је скор исти пре и после новог сајта.... нема дефиниције коју види мање од 50 људи још првог дана... задовољан сам

Meni je skočio (mislim na skor), pre svega zbog odabranih.... Mada sasvim solidno mi ocenjuju defke, uglavnom svaku vidi oko 40 ljudi....

Znas kako,druze Reme,poznat si autor....Znaju te ljudi,uci ce na profil,ocenice defke (neke pozitivno iako to ne zasluzuju).Da se razumemo,nije ovo post protiv tebe (inace,gotivne su ti defke),nego dajem primer zasto se novajlije (zeljne popularnosti,kakve god...) bune.Istina je da su na naslovnoj defke nekih priznatih autora skoro svaki dan,skoro sve.OK je to,ljudi su stvarno pisali mnogo dobre stvari,ali u poslednje vreme su na naslovnoj takve gluposti,da,cim se ulogujem,podelim pet minusa ,a da nisam stigao da procitam 10 defki.
Mozda bi bila dobra opcija da se uvedu top 5 defki novajljija,eto,na nedeljnom nivou.
Mislim da bi bilo manje kuknjave,nepotrebnih defki,gde se kuka za zlom sudbom neke "genijalne defke",pa bi se,mozda kroz to filtriranje prepoznalo ko ima kvalitet da pise,da stavlja postere i tako to...

само да се извиним оном Откаченом, кренух да читам најновије јер данас цео дан блејим овде а избацили су само 4 на насловну, е стварно човек на већину нит да да плус нит минус, баш хаос. али нормално је то, тако је и са постерима, само што мање времена изгубиш док погледаш постер него док прочиташ деф, зато мислим да се више они оцењују..

Fala fala brate Jezivi, nisam sebe zamišljao kao poznatog autora :))) Inače slažem se sa tobom da treba da se ostavi po koja odabrana defka novajlija (i sam sam do skoro važio za takvog, u stvari ja i dalje spadam u onu grupu autora popularnosti do 3000 jer pre nisam mnogo visio na sajtu, pa sam se i zalagao za tako nešto). A što se odabranih trenutno tiče istina je da se stavlja dosta nebuloznih defki, mada nije strašno u odnosu na one definicije dana. Do sada jedna moja defka je završila u odabranim, videćemo možda će biti još neka. A Fejz je druga priča, on piše defke k'o nenormalan, ne znam odakle mu inspiracija, al' dobro piše, i među poznatijim je autorima već dugo, iako se registrovao isto kad i ja ili čak posle mene (mrzi me da proveravam sada), pa odatle ima toliko glasova na svaku defku.... Inače potrudi se da pišeš što kvalitetnije, a ne samo da bi nešto napisao (mnogi to rade) i brzo ćeš se probiti do nekog solidnog mesta i ljudi će početi da ti dolaze na profil....

Slažem se Reme,ili piši kvalitetno ili nemoj pisati.I ja znam ponekad da silujem defku da je napišem pošto poto.A postoje autori kojima sam bio na profil i pročitao i ocenio većinu defki njihovih:Kafka,Motika,Kostja,Hiphoza...

Baš to Bojane, i ja sam se zaletao i imam defki koje nisu ništa specijalno, ali imam i baš solidnih defki, makar po mom mišljenju, sad druga stvar, ja verovatno nisam kompetentan da pričam o tome pošto imam 40 defki, al' ajde, relativno dugo sam na sajtu, pa mislim da koliko toliko mogu da pomognem autorima koji su se skoro registrovali.... E da i obavezno čitajte definicije autora koji važe za kvalitetne, da pre svega vidite neku formu definicije, kako izgleda kvalitetna defka i tako.... Pa tek onda gradite svoj stil pisanja....

Druze,brate,Reme,slazem se sa tvojim postom u celosti,i drago mi je sto nisi moj post shvatio pogresno.Sad,druga strana...nije mi potrebno da neko cita defke sa mog profila,da ih stavlja u omiljene,da ih reklamira....Doduse,ja sam novajlija sa mnogo godina zivota,ovima mladjima verovatno znaci...Ima autora, pismenih,recitih,mladih, na cije defke niko ne obraca paznju.