Prijava

Već duže vrijeme sajtu nedostaje tema sa dozom humanosti u sebi.
Zato budimo ljudi, pokažimo da nismo bezosjećajna stoka i pomozimo nekim članovima sajta da ponovo žive srećno i zadovoljno.

Predlog broj 1:

Svi znamo da je iz još nerazjašnjenih razloga pukla tikva i ugasila plamen ljubavi između svima dragog, ako ne i najromantičnijeg para vukajlije Šane (rockangel) i Barakude te ovom prilikom apelujem na sve ljude dobre volje da se solidarišu i pokušaju naći riješenje za pomirenje ove reinkarnacije Adama I Eve.

Unaprijed hvala u moje i njihovo ime!

PS:

Da li smemo i neke druge ljubavi i nestale članove porodice da pomenemo?
Svoje idole, godišnjice i ostalo?

Naravno da možete, tema je humanog karaktera i svaka pomoć je dobrodošla.

Takođe možete pokretati i humanitarne akcije sakupljanja novčanih sredstava za popravke tiketa na kladionici, padove na pokeru i slične poroke koji gutaju pare.

a da tebi obezbijedimo neke ovce zemo? A?
imam vezu, sam rekni...

Ја мислим да је то најтужнија вест овде... ево сад сазнајем и баш сам тужан... више никада неће бити исто...

Spojite se, volite se, spremajte tvrdo kuvana jaja, za doručak.

Ја мислим да је то најтужнија вест овде... ево сад сазнајем и баш сам тужан... више никада неће бити исто...

Da li smemo i neke druge ljubavi i nestale članove porodice da pomenemo?
Svoje idole, godišnjice i ostalo?

Što se tiče ovo dvoje, ja sam skrhana.
Upoznala sam ih i osetila ljubav koja izbija iz njih.
Želim da opet budu zajedno, jer su pokazali šta je prava ljubav.
Ko god vas je posvadjao je stoka!!!
Ne slušajte zle jezike i pomirite se.
Vuka je uz vas ♥

Iju grešnici!
Nek Barakuda napiše romantično pismo/definiciju i neka modovi to postave na naslovnoj.... Ah ta romantika <3

al samo ako se radi o čistoj i bestelesnoj ljubavi!

O kaizene, moderatori, autori, banovani i nebanovani, dupli nalozi, otkriveni i neotkriveni, ništa više nije isto. Oni više nisu zajedno.

A kada se budu pomirili hocemo li moci svi da gledamo up close kako se ljube, grle, placu, naricu, svu facijalnu gestikulaciju na udaljenosti od par cm? Mislim, kao prava emisija Sve za ljubav.

Daj brate sad realno, mi jesmo bezosećajna stoka.... A i ova tema je niđe veze, imamo gomilu psihijatara, psihologa i ostalih ljubitelja ogledala na sajtu, nek se oni bave problemima, za to su učili čkolu. A ovu temu ćemo naravno da okrenemo na zajebanciju i srce mi se cepa zbog toga....

Z pufnice, ti dođi zbog mene iz Kanade, da ne idem ja tamo, ti već imaš papire :)

Z pufnice, ti dođi zbog mene iz Kanade, da ne idem ja tamo, ti već imaš papire :)

Ma ja se nesto razmisljam da krenem da cmizdrim kako nekog nisam videla dvajes godina, pa da ustedim soma i nesto eura za kartu.

Dobijaju putovanje samo da se pojave na temi, ne moraju da se mire

Ma samo ti cmizdri, pa navrati ovamo, još će da ti daju i ljetovanje u Neumu :) Ja te čekam, al nek ti daju pun pansion.

Dragi urednici ove plemenite emisije, ja bih napisala sledeće.
Moj idol, Vesna Vukelić Vendi je trenutno na farmi.
Želela bih da je upoznam. Pratim njen rad dugo i pravi sam i verni fan.
Potrošila sam brdo para glasajući za svog idola, i mislim da sam zalužila da je vidim.
Znam napamet sve tri njene pesme i želim da se upoznam sa njom.
Molim vas da me pozovete ako možete da organizujete moje gostovanje na nekom njenom koncertu u šatoru u nekoj zabiti ili vukojebini.
U znak zahvalnosti ću vam otpevati deo njenjog velikog hita:

Pra, pra, praćno se šarančiiiiiiićććććććććććć

Примио сам плату чији највећи сам фан!

Fejs:
Ne utrpavaj se sa kešom, na ovako ozbiljno pitanje.
Znaš li bre ti koliko ja nju volim?!!!

Знам! Бре!

Нека почива у миру њина љубав... Амин!

Kako su raskinuli? Preko poruke ili...?

Ja sam volio Zoranu, još kao klinac, uvijek sam se divio njenoj boji kose. A onda sam se razočarao kad sam saznao da je grobarka. Bio sam mnogo ljubomoran na Kežmana u spotu Mornari.