Prijava

Priložite žiro račun pa da akcija počne.

Mene je seksualno privukla moja profesorica, ali nažalost, raskinuli smo kad mi je dala 1...

А сећам се кад је љубав цветала као да је јуче било.. када је нашим велелепним форумом текла река љубави, просто да сузе пустиш од среће... сада је та река постала само мутна мочвара слана од наших суза за једним баченим животом!

У то име сећање на годишњицу љубави ова два бића!
http://vukajlija.com/forum/teme/14344

Organizuj neke poklone, šliht, cveće, bobonjere......
Obuci se lepo i murš da se šlihtaš!!

када је нашим велелепним форумом текла река љубави, просто да сузе пустиш од среће... сада је та река постала само мутна мочвара слана од наших суза за једним баченим животом!

kmeeeeeeeeee
šmrc šmrc
:čisti suze peškirom:

Prilažu li se vijenci?

Jao Fejs, rasplaka me sad ozb :(
Idem da odem i utopim tugu u nekom ždranju.
Dobra vam noć prijateljiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ♥

Nemojte da Dzimi vidi ovu temu, taj rusilac snova ce se naduti od srece i zlobe.

Jesu oni stvarno raskinuli?

Смарко, морам да вас разочарам... куцајући тај пост који си ти цитирао схватио сам колико сам јадан што се на овакав начин спрдам са нечим што њима значи... Баш сам бедник због тога, јавно се извињавам и Баракуди и Рокејнџел... Извините, молим вас...

И да, овог пута нисам ироничан... озбиљан сам! Толико од мене

A jesmo bre stoka bezosećajna, al' najiskrenije, prosvetlio me Fejz, al' mislim da je i ova tema nepotrebna, ipak mi tu ne možemo ništa.... Njihova stvar, a ja u to ne volem da zabadam nos....

Ajde, jadan, ka da je smak svijeta... Znači svima nama mnogo štošta, pa trt... Majka bez sina ostane, pa se navikne na to, a ne neko ko se upoznao prije dvije godine otprilike... Kao do tad kao od tad....

REMEEEEEEEEEEE
Znam marko i mene jedna asistentkinja seksualno privlačila a izgleda da sam i ja nju posto sam dobio 9 zahvaljujući njoj nisam bio ispaljen ko ti

Moraću i ja da pravim temu za mene i Kosmo moju ljubav sa Vuke.Kosmo VOLIM TE!!!

Realno jeste glupo, ali zar nije gluplje ono sto je ona uradila na godisnjicu? Sad i treba da ih ismevamo, ko ih jebe. Sad ona treba da se izvini onima sa kojima se tada svadjala.

Ahahahahahhah.... Gde si bgateeee???

Z pufnice, ja bih tebi za godišnjicu poklonio kazan ajvara, i ja u njemu :) sve sa mašnicom

Za sve zaljubljene:

Poznaces me i po mraku,
po pjesmama i meraku,
a ja tebe po ljepoti
sto ne prolazi....

nista brojim glasove za konkurs

реме то иде
Познаћеш ме по мераку кад ме видиш на сокаку