Prijava

znam marko i mene jedna asistentkinja seksualno privlačila a izgleda da sam i ja nju posto sam dobio 9 zahvaljujući njoj nisam bio ispaljen ko ti

Brate, mene je jedan asistent častio nekoliko bodova... Što to znači?

Moraću i ja da pravim temu za mene i Kosmo moju ljubav sa Vuke.Kosmo VOLIM TE!!!

hahahhaahaha Čedo oženi me! BB sredi mi!

Moze samo ajvar, Dub:) Ali podelicemo, nisam stipsa:)

znaci da ne ostaješ sam u amfiteatru sa njim

Oćeš i sa mene da ga oližeš :) Bolje da ne dijelimo, ja ne volim da dijelim hranu.

E to mora da je ljubav! Ajvar se jedini daje samo onom koga Naaajviše voliš...
Ostalu turšiju moreš dijelit, al hajvar...cjok!
Sve za ljuuubav! Gde si ti pufnice, odakle tipkaš?

hahahhaahaha Čedo oženi me! BB sredi mi!

Sredjeno,al nikom ni reči.Ako sazna ova moja odfikariće mi jajca!

Dube, necu ti dati da udjes u ajvar za pocetak:}
Pa jes', Aurora, eto podrzite nasu ljubav. Vidis da mi na profilu pise Ajvar do smrti, a ako delim sa njim... To mora da znaci nesto.
Vankuver.

ZP pa neće to da može tako. Razočmarala si me, skroz.

E pa jbg dabre dobri, polupaće se čak otud da šalje žena.
Jedino da režija Sve za ljuuubavi naguli paprika, patlidžana, namelje, spakuje i pošalje u njeno ime.

Razocarala tako sto ljubav prema tebi uporedjujem sa ljubavi prema ajvaru???? Ja bih se osecala raznezeno i raspilavljeno da sam na tvom mestu.

Ma nema ništa od toga, ne bih joj sad dao ni teglicu da obliže. Nek jede onaj kanadski od plastičnih paprika.

Slomio si mi srce, Dub....:smrc, smrc:

jeste pufnice mršći u mek

pufnice jel istina da u kanadi voda u wc šolji ide ulevo

kad god raskinem sa nekim, moja pokojna baka je imala običaj da kaže "jedan se otego, drugi se protego". ali bez zajebancije, žao mi rockangel i baracude, žao mi kad vidim da se nečija mladalačka ljubav ugasila. tužno mi je to... ja se nadam da će se pomiriti...

pufnice jel istina da u kanadi voda u wc šolji ide ulevo

Proverih;P Ide counter clockwise.

Pa to je drugačije kod onih na južnoj polulopti, isto se vrti i u Kanadi i kod nas.

Колко они имају година , 18 ,19? Шта се може очекивати од тога....реално......

http://www.youtube.com/watch?v=VrkXHPLz_vs

Kakva bre ljubav u tim godinama? To prodje za nedelju dana, a kada nadju novu "ljubav", ova će izgledati bezveze. Uvek bilo i ostalo.