Prijava

Шоуденс... :))

ШКК?

Ја се искрено надам да је ово:

Svi znamo da je iz još nerazjašnjenih razloga pukla tikva i ugasila plamen ljubavi između svima dragog, ako ne i najromantičnijeg para vukajlije Šane (rockangel) i Barakude te ovom prilikom apelujem na sve ljude dobre volje da se solidarišu i pokušaju naći riješenje za pomirenje ove reinkarnacije Adama I Eve.

нека зајебанција.
Ако није, онда да се лицедланујем?

Знате на шта ме је ово подсетило... Кад сам кренуо у средњу школу, провалили смо да су физичар и математичарка једно време били у вези, требало је да се вере, па су раскинули. Онда су неки цареви дошли на идеју да се, са својих 14-15 година, мешају њима у живот и пробају поново да их смувају, па су изводили разне егзибиције.

Јбт, ако су Шана и Баракуда одлучили да не буду заједно (ако није посреди неко зезање), нека не буду заједно. Имају по 18 година обоје, није као да имају по 60, па ће сад да помру од туге. Имали су једно лепо искуство једно с другим, извукли су неке поуке, мало су сазрели и то је кул. Не видим поенту да сад двадесеторо вас забада нос у нешто што треба да се тиче искључиво њих двоје.

То је, децо. Ајде, сад одрастите и окрените се својим животима (ако их имате; ко нема, нека игра игрице), а пустите ово двоје да раде са својим шта им је гушт.

To je to džimi, nek rade sa svojim životima šta hoće, ko smo mi da zabadamo nos u njihov život....

Nakon otvaranja teme za godišnjicu i smaranja o veilkoj ljubavi, nekima je mozak ispran i ne mogu da zamisle da njih dvoje nisu zajedno.

haha tek sad obratih paznju na prvi post

A što ste se nakačili samo na njih dvoje, tema je sve za ljubav i cilj je da se pomogne svakoj osobi sa sajta ako ima neki problem a sramota ga da se prijavi u pravu emisiju.
Ako može pink možemo i mi.
Ovo dvoje su bili samo uvodni primjer i ništa konkretno niste uradili da pomognete, majku mu gdje nestala humanost ?

KBO, sad si vec bas jadan/na.

KBO, vidiš ti kako je ZP zloćka, ruši ti snješka, a mi još nismo postavili ekspolziv na njega.

KBO, sad si vec bas jadan/na

Šta da ti napišem pufno,... jesam jadan odlučio sam da se solidarišem sa tobom da ne budeš jedina na sajtu.

Sredio si me, idi pred ogledalo i drkaj. AJd.

jesam jadan odlučio sam da se solidarišem sa tobom da ne budeš jedina na sajtu.

Zaključavaj, nema dalje, sve za ljubav.

Nisam te sredio solidarisao sam se, zašto si tako pokvarena nemaš trunku ljudskosti u sebi.

"Petrijo, svoj poso da gledaš, u moj da se ne mešaš"
Tako ja na to gledam...
Ah, da, Vive L'Amour!

Viva la Hladno Pivo

natnat
"Petrijo, svoj poso da gledaš, u moj da se ne mešaš" Tako ja na to gledam... Ah, da, Vive L'Amour!

Amin!

Barakuda, srećan povratak među drkadžije.

Jos jedan dokaz zasto su sakira i desanka nadmocne nad bilo kojom zenom - ne samo sto te ne osudjuju kad im se vratis posle raskida sa drugom, nego te jos docekaju oberucke.