КК Црвена звезда

  1. Дабе, најсмешније је што га пљују, фазон - нема појма. Па до јаја браћо гробари, ето разлога за срећу, ја бих на пример баш волео да је рецимо Урош Трипковић (или неки други играч којег не ценим ни мало) провео целу каријеру у Партизану.
    Dionysio, па јеботе последњих 20 мојих постова на овој теми су 90% чиста спрдња.
    Мада уопште не мислим да би да петорка била за подцењивање.

  2. Ja na primer nikad nisam rekao da je Lučić loš igrač, čak naprotiv, i prošle godine (dok nije bio kapiten) sam govorio da je dobar, uz Nedovića, naš potencijal. Ali to ti je vaspitanje.

    Исто. Ја никад нисам имао лоше мишљење о Пери Божићу или сада о Лучићу, али стварно не можеш против васпитања. Гробари су научили од своје легенде, Ненада Бјековића, да имају комплекс Звезде и Делија. Бјековић је био заклети навијач Звезде, али није дошао у Звезду јер га Миљанић није хтео. А кад је прешао у Партизан, почео је да мрзи Звезду.

  3. Dionysio, па јеботе последњих 20 мојих постова на овој теми су 90% чиста спрдња.
    Мада уопште не мислим да би да петорка била за подцењивање.

    Dože brate, to su strašne stvari...
    Ložim te, otkud znam, sad sam popio kafu, prva smena, od sedam, sa tri su me izbacili, skroz sam van elementa...:)

    Мада уопште не мислим да би да петорка била за подцењивање.

    KADA IGRA ZVEZDA TEKMA NIJE MALA!!!!
    Ko god da igra, to je za strah, mojne da omalovažavamo nikog...Verovatno bi se i ona petorka dobro držala, sa nekim osrednjim ekipama, poput recimo partyzana..

  4. A šta mislite može li Mega Vizura da se izbori za ABA ligu?

  5. Objektivno Pera nije neki igrač, ali je momak prva liga (upoznao sam ga još 2000.)
    Nikako da saznam da li je bio zvezdaš jer sam za njega načuo od ljudi sa kojima je trenirao, kao što je Kecman bio (Sale Đorđević, Palja, od ovih mladih trenutno - Bogdanović, a čuo sam i za Lučića).

  6. Dub
    A šta mislite može li Mega Vizura da se izbori za ABA ligu?

    Вероватно хоће. Зато што су Партизанов резервни тим, а Партизану ће требати две сигурне победе у АБА лиги следеће сезоне. :)))))))))))))))))

  7. A šta mislite može li Mega Vizura da se izbori za ABA ligu?

    Apsolutno. Nemaju lošu ekipu, Marjanović je počeo da pokazuje da nije baš drvo za koje ga realno svi smatraju, a ukoliko se Novica relativno brzo vrati u formu jer je ipak imao zajebanu povredu oni će biti neugodan protivnik svakome.

  8. Meni se u Kupu baš i nije činilo da su im rezervni tim.

  9. Добри су. Волим што имају баш младу ("ветерани" су Новица и Боби који су 1986. и 1988. годиште), а одличну екипу.
    Вршац је слична прича, али малчице су слабији од Меге.
    Васу Мицића сам гледао и пре и нисам био нешто импресиониран, али оно против Партизана ми показује да ће бити мрак играч.

  10. Meni se u Kupu baš i nije činilo da su im rezervni tim.

    Pa i nisu, to više spada u zajebanciju u sklopu dobro poznatih teorija zavere koje vladaju među ludim Srbima :)

  11. Ne znam, na stranu taj incident u finalu, ali meni je bilo drago kad sam vidio da ima još ekipa koje igraju lijep basket, pored ABA ligaša.
    I zato mislim da bi trebali da izađu iz ABA lige. Ali kako onda da srede takmičenje u Evropi? Šta vi mislite, narode?

  12. gonzo

    Pa i nisu, to više spada u zajebanciju u sklopu dobro poznatih teorija zavere koje vladaju među ludim Srbima :)

    Тај рад. Зезам се да су резервни тим. Имају сасвим добру екипу.

  13. Rezervni tim koji je jači od prvog? Khm, pa "to ne biva"!

  14. Šta nam tačno odgovara kod Uniksa i Turčina? Da pobijedi ko i koliko?

  15. Морамо вечерас да добијемо УЛМ, онда молимо Бога да они добију Уникс.

  16. Mora navijanje mnogo bolje. Cela ova tribina gde su ovi penzioneri što sede da se istera napolje i da se puste mladi koji će da skaču i da se deru.

  17. Nije ovo uzopšte loše ne jebi i ti sad :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.