КК Црвена звезда

  1. Nelogično mi je nešto. JSD, a nabiflaše silne titule u fudbalu i basketu obrnuto srazmerno veličini zemlje...nekom rat, nekom brat.

  2. Не игра Нелсон вечерас.

  3. Nema veze, igrace Dzejms Skuni Pen...

  4. Neka se čuva Nelson za nedelju...danas Cvele, Lazić, Mitrović i Braun po pola čuke na teren, a ostali da podele preostalu minutažu.
    Ah da, Vuk može da igra celu ;-))))))))))))

  5. @ Bvdlga što ti umiješ lijepo da sročiš rečenicu. Svaki tvoj post na temi bih krvlju potpisao... :ostavlja pertle vanka:

  6. Ne znam što Grobari govore da je starački klub, pa Mitrović i Cvetković su '93. a Subotić '90.

  7. Alo bre, nemojte na instituciju!
    KK Partizan je naš najbolji rukometni klub posle Metaloplastike.

  8. IN-STI-TUCIJA, GROBARI, POLICIJA! IN-STI...a, neee...pa nije to ta.....

    EDIT: Pogresio sam temu... :/ Poremetila me je ova dominacija totalno, ne znam gde bijem...

  9. Gonzo pizdo, svoju temu si izd'o!

    E nešto razmišljam grobarima je Vesna Čović MILF.

    Meni je MILF više: Monika Beluči, Megan Fox, Severina...

    Mislite o tome.

  10. Što bre Dože, samo sam izrazio gađenje prema Tijaniću. To ipak prevazilazi navjačku podeljenost :)

  11. И он је гробар!!!!

  12. Jesam ja pogrešio, desi se, da neće igrati Nelson...pretpostavio sam da nije nešto teže povređen, ali sam mislio da nam je važniji Evrokup...a možda i bolje pucati na prvo mesto i Evroligu...

    Neka se čuva Nelson za nedelju...danas Cvele, Lazić, Mitrović i Braun po pola čuke na teren, a ostali da podele preostalu minutažu.
    Ah da, Vuk može da igra celu ;-))))))))))))

    Sad ga pretera... ipak, Cvele i Vuk će svakako igrati dosta večeras...ali mislim da će izvesti najjaču postavu odma! A i mora u svakom slučaju...

  13. Iskren da budem na kurac mi se popeo kao direktor RTS-a, a ne zbog toga što je grobar mada za tu činjenicu nisam ni znao.

  14. Ej, a što se hejtuje Rakoč od druge strane? Je l' imao nekih izjava ranije ili šta je u pitanju?

  15. Ма не знам ни ја него је пичкетина ;-)))))))))))
    Ја сам за њега (Пијанића) и бившег нам председиника лепог Бокија имао исти надимак - балван.
    Пази кад ни јуче РТС није преносио ЛШ, није да сам се изненадио.

  16. Ej, a što se hejtuje Rakoč od druge strane? Je l' imao nekih izjava ranije ili šta je u pitanju?

    Mislim da je razlog što se smatra da je on zaslužan za odlaganje meče jer kao nije imao snage da igra. Realno je to glupost, čovek sa 35 godina ima više snage nego neki klinci u obe ekipe.

  17. Dube, hejtuje se verovatno zasto sto su mislili da kada dodje covek sa 34 godine, da ce biti izduvana djoka, a on ustvari jebe ne vadi....

  18. Bolji od drugih...iskusniji i slično...Srpski mentalitet, ko je bolji od tebe, ocrni ga na sav glas...ako to ne pali, pljuj mu i po ženi, nije problem...
    Ja na primer nikad nisam rekao da je Lučić loš igrač, čak naprotiv, i prošle godine (dok nije bio kapiten) sam govorio da je dobar, uz Nedovića, naš potencijal. Ali to ti je vaspitanje. (uzeo sam njega kao primer jer je on kapiten Paće, kao što je RAKOČ KAPITEN ZVEZDE)...

    Пази кад ни јуче РТС није преносио ЛШ, није да сам се изненадио.

    Ned'o Bog da padne finale u utorak...neće prenositi... ;)

  19. Dože, pa cele sezone nema utorkom LŠ na RTS-u. lolo

  20. ЈЕБАЋЕМО УЛМАШИЦЕ!

    Meni je MILF više: Monika Beluči, Megan Fox, Severina...

    Mislite o tome.

    Кејт Хадсон и Хајди Клум.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.