КК Црвена звезда

  1. Направићемо посебне теме за одбојкашки, рукометни и ватерполо клуб. :)))))))

    КАЦМО НАЈЈАКИЈИ! :))))))))

  2. Još jedna pride jer:"Stanković Dejan, jedan je Stanković Dejan...Staaaanković Deeeejan, jedan je Stanković Dejan!"

  3. Jesam li ovde pročitao da mali Micić prelazi u Zvezdu na leto?

  4. Пази овако. МВ је практично филијала Партизана, не знам дал' ће дозволити то. С' друге стране Мицић је већ био у Звезди, па онда у ФМПу, па у МВ. Ех сећам се кад сам играо против њега на Калемегдану, мали, дебео, ал' је и тад био одличан. Видело се да ће да постане озбиљан играч само кад би израстао мало. И израстао је...

  5. http://www.kss.rs/vesti/Februar%20slike%202013/Kup%20Koraca%202013/Partizan-Crvena%20Zvezda.pdf

    Mi smo utakmicu dobili 10 razlike i to samo zahvaljujici njihovom losem sutu iz igre.
    S druge strane oni su jos dobro i prosli a evo i zasto: promasili smo 16 bacanja, dozvolili smo im 46 skokova od kojih 12 u napadu, mi smo imali 38 i samo 1! u napadu, sutnuli smo cak 17 puta manje od njih (68-51), sut za 2 i za 3 nam je bio u okviru proseka a za 1 ispod proseka, imali smo samo 4 poena iz kontre.

    Sad nek svako razmisli kako bi bilo da smo sve ovo imali za nijansu bolje..

  6. Jesam li ovde pročitao da mali Micić prelazi u Zvezdu na leto?

    Da, na 4 god. potpisao, koliko ja znam. Akisiki, to je sve, kad bi bilo, šta bi bilo...
    Ko zna, možda tako bude sutra, a možda i sutra izgubimo, ne zna se nikad...
    U suštini, bez bar jedne tehničke greške Pigija ne bi smelo da prođe...jedino sam u to siguran. Kao i obično on će kad Paća krene da gubi, da se dernja na sudije po cenu tehničke, da bi mu sudije posle navlačile, samo da ih se okane...
    Mislim da ćemo dobiti, ali sad moramo da gledamo i Igokea šta radi, da i ona izgubi, ne samo da mi pobedimo...

  7. Uf odlično ako potpiše Micić dobar igrač, ali videćemo da li će imati minutažu ako dođe uopšte..

  8. Uf odlično ako potpiše Micić dobar igrač, ali videćemo da li će imati minutažu ako dođe uopšte..

  9. Baš juče posle svog basketa sam hvalio Micića, ali zar nije on prošao Partizanove mladje kategorije? Još kaže lik, koji je grobar:"Debeli ga je procenio kao netalentovanog!"
    Nadam se da je ta glasina da dolazi na 4 godine tačna jer je za Cveleta izmislio basket, nažalost.

  10. "Debeli ga je procenio kao netalentovanog!"

    Hahaha, onda je sigurno vrh igrač! Ne bi ga pratio džabe Duda godinama, jbg...
    Tako je Čovke izjavio, da je potpisao ugovor sa Micićem na 4 god. sa 100% ugovorom na Zvezdu. Ne znam kako ne mogu da nađem sad nijednu vest, ali tako sam pročitao, odmah posle polufinala Mega - Paća...

  11. Baš juče posle svog basketa sam hvalio Micića, ali zar nije on prošao Partizanove mladje kategorije? Još kaže lik, koji je grobar:"Debeli ga je procenio kao netalentovanog!"

    Колико ја знам РД, а знам поприлично, он је 2007 или 2008, већ увелико био у Звезди. Е сад, ако је раније био у Партизану, значи са 11-12 то стварно не знам. Онда је прешао из Звезде у ФМП, и на крају завршио у Меги.

  12. Био сам близу

    CAREER:
    2002-2006 OKK Beograd
    2006-2007 Crvena Zvezda, Beograd
    2007-2010 FMP Zeleznik
    2010- Mega Vizura, Beograd

  13. Karijera od osme godine :D

  14. CAREER:
    2002-2006 OKK Beograd

    Karijera od osme godine :D

    Sad vidim zašto ga se ne sećam lolo

  15. Ajmo bre večeras da oderemo Paću!!!! ZVEZDA OoooOoooOOOooo!!!

  16. Да напишем да сам оптимистичан, веровали или не.

  17. Да напишем да сам оптимистичан, веровали или не.

    Da se prekrstim... :)

  18. Nemoj to, izgubićemo. :)

  19. Био сам и прошли пут. :)

  20. Дабогда се угасила ова Арена јебо сам им мајку! Јел има неко нормалан линк?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.