КК Црвена звезда

  1. ukljucili ste fufa mod, jalovog protivnika kom nece da se digne ste uspeli toliko da napalite da ste ostali razjebani na podu.

    navika cudo, jbg. nije Dulo kriv

    e ovde se zapravo vidi ko je iskompleksirani glupan lol

  2. jesi sve ovo na gtr video?

  3. Haha gayi se od početka sezone nije pojavljivao, samo je kmečao na Paćinoj temi, Zvezda izgubi utakmicu u EL, eto ga da priča o guruu. LOOOOL ne peniš, dupe svoje bi pojeo od muke

  4. Što je lepo Simon šutao u prvom poluvremenu dok smo vodili 20 razlike, milina.

  5. Što je lepo Radonja vodio utakmicu u prvoj četvrtini dok je crnjo kucao/lepio/davao_trojke, milina.

  6. KUĆO NEMOJTE DA BRUKATE SRBSKU KLUBSKU KOŠARKU U EVROPI PLS :(

  7. ja sam pozvan ovde, nisam dosao sam, zabole me ljabu i za vasih -40 i za ovih -3

    ali ipak ne znaci da trenutno nije stil
    https://vine.co/v/iuK0wtAHMh7

    nemoj peniti dyo, nije gmudo kriv, nije dulo kriv, nije coki kriv, radonja je govno

  8. ali moram priznati da me raduje broj fanova koji me u stopu prate, kako na vuki tako i u RL, a jos vise me odusevljava broj hijena koje prate temu posrnulog velikana KK Partizana.

  9. KAD STE VELIKI ŠTO STE POSRNULI HA HA

  10. nemoj peniti dyo, nije gmudo kriv, nije dulo kriv, nije coki kriv, radonja je govno

    Nemoj tako brt

    #RadonjaOstani

    #Radonjizam

    #ĆokiMafija

  11. збрзаше завршницу, па нисам јавио. ноле добио, игра са надалом полу-финале.

  12. kako se na youtubu zaradjuju pare?

  13. pa tako sto ne mozes da posrnes ako nisi veliki, jbt to isto ko da kazes posrnuli metalac iz gornjeg milanovca

  14. брт, металац је фирма за пример за читав регион, а не за шумадију.

  15. na fk sam mislio truce

  16. Pitanje za navijače ovog kluba koji mogu racionalno da razmišljaju:

    Da li je po vama gori ovakav poraz kad imate prednost (solidnu/veliku) pa izgubite, ili vam je gori poraz kad konstantno gubite i na kraju izgubite sa 30+ razlike?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.