КК Црвена звезда

  1. pusti to iz sebe shomy, top 16 je daleko a nije Dulo kriv.

  2. HIJENA ALERT

    HIJENA ALERT

    HIJENA ALERT

  3. kad vam se vraca Wilijams, merete li iscupati top 16 ili mogu vec sad da vam se smejem i za to sto sa najskupljim timom u istoriji ovih prostora niste uspeli da prodjete grupu u relativno smesnoj grupi?

    Šanse za prolaz imaju još uvek, samo što sami sebi uteruju kurac ovakvim porazima kao protiv Strazbura. Ako je ovo smešna grupa, onda su ostale pravljene za košarkaše u kolicima.

  4. pa ne znam jel sad hoces da umanjis vas kvalitet na papiru ili budzis kvalitet bajernu, strazburu i himkiju.

  5. Budži kvalitet Himkiju ? lol
    Si gledao neku utakmicu Evrolige ove godine ? Ne računam utakmice Zvezde, jer znamo da ne propuštaš.

  6. Kvalitet na papiru i kvalitet na terenu su dupe glava, ti to makar trebalo da znaš pošto je na papiru Partizan često imao bulja timove, ali je terilo bilo mera.
    Ajde Bajern i Strazbur ok, nisu zaista ne znam kakvi timovi, ali šta tačno fali Himkiju? Nije valjda da su loši.

  7. nisu losi koliko su ishajpovani jer imaju 2 tri bolesno preplacena igraca.

    evo taj monija je placen 4 milke evra godisnje, najskuplji u evropi, pa sta ima 10 poena po tekmi.

    njma je centar Dejvis, lik je klasican evrokupas.
    Imaju tim jaci od vaseg, al nemojte predstavlajti kao da su vanzemaljci iz space jama

  8. hahahaaha ajde beži

  9. FMP je klasicna vasarska ekipa koja moze da dobije bilo koga (dobro zajebavam se, ne moze), mislim moze od ovih Himkija i to, tako da jos imaju neke sanse da donesu drugi krug u predgradje.

  10. loool vid nubare što se raduju
    samo nek je vama lepo :))))

  11. Da nisam napustio temu ovaj krumpjer ne bi bio na mom stolu
    http://imgur.com/RXgTE5s.jpg
    Gdje smo stali?

  12. Krompir sa kecapom jedu samo indijanci i zene

  13. Nub alrt
    OVO SAM TI ZA STARU SPREMIJO HA HA

  14. Šali se brat, znaš da ti i ja nemamo tu komunikaciju. Tu mi devojka lepi pa njoj za ljubav

  15. Sve kul, ja se vec zabrinuo da te nisu usisali u drustvo director i rasna

  16. газменде зашто поруке синујеш ми јеси ти љут нешта намене брт

  17. New Orleans Pelicans (NBA) cut 26-year old guard Jimmer Fredette.

    Vlažni snovi :d

  18. Човић да нас пријави код Адама Силвера (наследио Дејвида Штерна) као развојни тим. Лололо

  19. niste uspeli da prodjete grupu u relativno smesnoj grupi?

    Jbt svake godine imamo smesnu grupu iz koje slucajno po dva tima dodju na f4

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.