КК Црвена звезда

  1. sa fmpom
    tema je fmpova ynaci igra sa fmpom
    ovo je dobro simon ne gadja kada ide znaci gadjace kada ne ide
    ggwp jeban real ole

  2. ребић го курац

  3. Jerste znali da KK Crvena Zvezda ima trenutno tri igrača iz najboljih 24 na svetu reč je o Simonoviću, Joviću i Štimcu. Ako niste znali sada znate.

  4. штиме рупетина у одбрани

  5. molim vas dajte mi neki dobar strim, razbicu monitor, ici ce vama na dusu

  6. FMP je tim u raspadu ukoliko ne izbori drugu fazu. Budzet je vec probijen zamenama igraca i punim isplatama otpustenih, a baziran je na drugoj fazi.

  7. hahahahaa sta im rade sa tehnickim haha

  8. FMP je tim u raspadu ukoliko ne izbori drugu fazu. Budzet je vec probijen zamenama igraca i punim isplatama otpustenih, a baziran je na drugoj fazi.

    Aj kad lupas gledaj da lupas smislenije, ni u teoriji nije moguce da je jedan igrac u isto vreme pod ugovorom za dva kluba. Poyy

    I STO SE MENE TICE LASO POPASO

  9. LASO POPASO I DVA BAJPASA AKO OVAKO NASTAVI

  10. lol nije mi jasan ovaj faul al aj

  11. ahhahhahaa kakav faul sviran cirbesu slepi da da riplej kasnije

  12. Brate, da li da li da li jebeno možemo da pogodimo trojku kad vodimo 10 razlike????

    Nego, Simon iskulirao prvo pol, očekujem da svršava po spanskim ciganerosima u drugom pol! Mora tako bit, zapisano je.

  13. lazic otkaz plszzzszszz

  14. Tejić je slina oblikovana u kosarkasa koga je tata slina ubacio na vezu u Zvezdu. Bleda anemicna slina sve mu jebem.

  15. jovic otisao sa klupe u svlacionu znaci umesto rebrona eventualno ulazi mekel

  16. mileru svi iz pionira da popuse kurac na izlazu

  17. Jovke utripovao da mu je 5 licna jbt

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.