КК Црвена звезда

  1. Jebem ga usta, koliko ume da iznervira, toliko ume i da oduševi
    https://www.youtube.com/watch?v=cQ4ZYUBKXv4
    Radonja jebo Reala

  2. Ček, nije mi jasno. Tj ja mislim da je Jovic utripovao da ima 3 faula, a jedan prethodni nije suđenj njemu, pa je izdivljo na klupi kad je mislio da je dobio četvrti i peti kao tehničku? Pa je zbog toga bacio flašicu.

    Komentatori na SK kažu da ga je Radonja oterao u svlačionicu.

    ŠTA JE ISTINA JE NEGDE TAMO!

  3. Preljepo. Tek kad vidim ovu fotku skontah da Rudija nije bilo u drugom uopšte. Pionir je mater definitivno.

  4. Istina je dva posta iznad tvog nubaro
    @Thilmo

  5. haha, zašto je poslao jovića na klubu

    odgovor staje u dve reči - momčilo đoković

  6. Дајте цијелу конференцију. Радоња бог хумора.

  7. Al se kezi Radonja, kapiram da nema srećnijeg na planeti od njega sad

  8. ал се курчи радоњић хаха

  9. Sad se vratio iz Pionira, pola severa 99. godište, i opet je trećina ćutala kad se lomilo. Rasni propo.

  10. Pronađeno beživotno telo muškarca u javnom wc na zelenom vencu. Prema nezvaničnim informacijama N.N lice se udavilo u govnima. Pored tela pronađen upaljen lap top u čijem je pretraživaču poslednja posećena stranica bila profil na vukajliji "vucicupederu".

  11. dajte radonji goldenstejt, sezona 2015/16 bez poraza

  12. I u gsw bi doveo Simona.

  13. Pronađeno beživotno telo muškarca u javnom wc na zelenom vencu. Prema nezvaničnim informacijama N.N lice se udavilo u govnima. Pored tela pronađen upaljen lap top u čijem je pretraživaču poslednja posećena stranica bila profil na vukajliji "jeriho".

  14. Pronađeno beživotno telo muškarca u javnom wc na zelenom vencu. Prema nezvaničnim informacijama N.N lice se udavilo u govnima. Pored tela pronađen upaljen lap top u čijem je pretraživaču poslednja posećena stranica bila profil na vukajliji "gayimudo".

  15. Pronađeno beživotno telo muškarca u javnom wc na zelenom vencu. Prema nezvaničnim informacijama N.N lice se udavilo u govnima. Pored tela pronađen upaljen lap top u čijem je pretraživaču poslednja posećena stranica bila profil na vukajliji "vucicupederu".

    хаха одличан пост ал ти је лош аватар

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.