КК Црвена звезда

  1. Kako može lord biti loš izbor brt

  2. G O R A N
    R
    B
    O
    V
    I
    Ć

  3. müler i vilijams... bice zanimljivo

  4. http://www.b92.net/news/pics/2015/11/27/20772321635658ace977ba7235176488_w640.jpg

    сад чекате нола да одговори. може оно кад напише на камеру после освајања турнира.

  5. Haha Tluće al si neinfirmisan ako nisu znao glavni sponzor EL je ujedno i Novakov sponzor i Novak je od usta odvojio da bi Zvezda igrala i sl. sezone a Viktor nije pitao Erste za grejs period!

    N01E

  6. za to sam poluinformisan, priznajem. pratim samo drzavna sponzorstva, lol. ali podrzavam zahvalnost nolu. ipak za njega vec polako moze da se kaze da je najbolji nas sportista svih vremena.

  7. Radujte se panteri, nemojte lepe trenutke koristiti za nervozu i sranja. Imacete ponovo decenije za to uskoro.

  8. Цирбес брат ми једе живце од почетка сезоне по фантазијима, редовно гађа једно од два, али сад сам био убеђен да ће као у Загребу (прошле године за титулу) да буде сигуран кад треба преломити утакмицу. Волим га више од Вучка и Ангеле заједно.

  9. И да, ДА СЕ ЈА НЕШТО ОВДЕ ПИТАМ не бисмо никад више играли у Арени.

  10. И драго ми је због Ребића, одлично се држао. И даље стоји велики упитник над њим, питање колики су му домети, али овде је издржао велики притисак. Гудура ме одушевио оним куцањем, види се да има и муда и памет.

    Гледао сам мало Тегелтију и помену могући развој ситуације у ком добијамо Химки и Бајерн, а Реал добија све три и где се ствара круг са Химкијем и Реалом у ком би сва три тима имала скор 5-5. Ту би као Реал испао, јер има 3 пораза, ми 2 пораза, а Химки 1. Мада, не знам шта се дешава са осталима, морао би Стразбур или Бајер да буде испред, а то баш не делује могуће. Зајебо се он нешто, а и превише је ово луда група да би се калкулисало толико унапред. ПУТА МАДРИД!

  11. svka ačast ortodox braćo pozdrav iz maskve

  12. лоло а то са Русима, а чак ми и није сметалоу почетку, и не бих поменуо да је трајало минут. океј, погинуо човек, последњи поздрав, птпеваш каћушу и ај у курац, врати се утакмици

    имам осећај да увек почнемо да срљамо на терену кад се почне са тим стварима које намају везе са утакмицом и тереном, тачно тад је реал повео лол

    они мученици из партера бе, оће да гледају утакмицу, кренули да спуштају заставу и онда им пола трибине наредило да је враћају назад хаха

  13. A što umeju da drkaju kurac sa tim pesmicama posvećenim nekom levom. Tako su prošle godine u Areni u prvom meču polufinala Evrokupa protiv Uniksa vezali valjda zajedno ukrajinsku i rusku zastavu i raširili neki transparent u fazonu ''braća, pravoslavlje, neobrezan kurac'' i pevali neku balalajku ili takvo neko govno i smorili pola Arene dok si rekao keks. Nikad nisu umeli da pronađu pravu meru za te stvari.

  14. Gledao sam tekmu sa grobarom i dva španca - the best day of my life!

  15. Haha baš sam i ja gledao kada će da prestanu sa kaćušom. Jbg na fudbalu nekako to manje uticaja ima duža utakmica, ovde se lomi sve jbg brzo se dešava. Mogli su to na početku poluvremena i posle 2-3 min batale

  16. Нисам задовољан овим терминима за снимак. Срамота је ако РТС не откупи права на емитовање снимка ове утакмице и не пусти у неком ударном термину.
    http://i.imgur.com/i9rtKCS.png

  17. Otkupice Slepi pa ce podijeliti s nama.

  18. Уф, поготово ме нервира овај шатро нормалан термин, а у ствари се поклапа са Више од игре и са Пинковим звездицама. Гробарска телевизија 100%

    http://i.imgur.com/eb1fP1D.png

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.